سلطنتی کارشناسان معتقدند هری, Meghan حرکت به LA بزرگ بود ‘اشتباه’

سلطنتی کارشناسان معتقدند هری, Meghan حرکت به LA بزرگ بود ‘اشتباه’

سردبیر سابق در نمایشگاه غرور ادعا کرد که این زن و شوهر لا حرکت بود “یک اشتباه وحشتناک” از آنجا که شاهزاده هری گزارش مناسب نیست به محیط زیست و مانند آن.

روزنامه نگار Graydon کارتر همچنین نظرات خود را در تصمیم خود طی مصاحبه ای با تلگراف. او در این باره گفت: “لس آنجلس است که برای افرادی که در حرفه ای آسمان.”

“مگان بود در وسط نشان می دهد تلویزیون است که بسیاری از مردم نمی بینم و به عنوان برای هری: یک سرباز بودن و میل فوتبال هستند نه فقط قابل فروش استعدادها وجود دارد. شما می توانید آن را دریافت و اگر شما اقامت در پیام LA.”

او همچنین اشاره کرد که چگونه زن و شوهر نباید ‘سخنرانی’ دیگران بیش از وضعیت فعلی این سیاره پس از آنها “پرواز در هواپیماهای خصوصی, زندگی در یک 14-اتاق خواب بورلی هیلز عمارت و زندگی در خارج از دولت است.”

در طول این دوره از مصاحبه خود او هم بر افکار عمومی بریتانیا و چگونه آنها را گرفته اند هری خروج. Graydon توضیح داد: “مردم به وضوح فقط متاسف است که این ستاره در چشم خود را – و منظورم هری نه مگان – اتحاد چپ این کشور رفته و راه خود را. این معنا ندارد به بسیاری از آنها است.”

قبل از انعقاد او همچنین در مقایسه دو سلطنتی برادران و نحوه رفتار آنها با همسران خود را از طریق یافته های خود Graydon آمد به این باور است که پرنس ویلیام و کیت ارتباط است و تنها کسی است که “همه چیز تقریبا به کمال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>