به چالش روگان معذرت خواهی برای استفاده از N-Word در گذشته توییتهایی

داشتن تا به اشتباهات خود. چالش ستاره روگان اوکانر شکسته است سکوت خود را در مورد گذشته خود را توییتهایی که باید مطرح در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

در یک پادکست جدید مصاحبه ارسال شده در جمعه, جولای 27, از مجموع جنون فینالیست 30 و عذرخواهی برای دو توییتهایی او فرستاده 10 سال پیش که در آن او نوشت: در مورد آواز به همراه Drake‘s شعر — و شامل N-word.

“ده سال پیش [من] به نقل از مورد علاقه من رپر دریک آهنگ اشتباه با استفاده از N-word. در همان زمان [من] پرداختن چگونه من باید آن را گفت و گفت که من به طور تصادفی گفت: آن را با صدای بلند وقتی که من آواز به همراه رپر مورد علاقه من,” او توضیح داد: در “چالش شیدایی” پادکست. “این چیزی است که شما باید انجام دهید و این چیزی بود که صدای جیر جیر در مورد بود و گفت من هرگز نباید با استفاده از این کلمه. بنابراین من نمی لزوما فکر می کنم آن را نژادپرستانه اما اگر آن را نشانی از توهین به هر کسی ، … من هرگز جیر چیزی شبیه به آن در حال حاضر. آن را نزدیک به 10 سال پیش است. من به دور از نژادپرست هیچ وجه, پس از آن واقعا به من صدمه دیده است که مردم را به صدای جیر جیر آن.”

او در ادامه به توضیح است که توییت در سوال — یک به نقل از دریک و دیگر به نقل از یک خط از داستان عامهپسند — نه به معنای شد نژادپرست است.

Rogan O'Connor Apologizes Using the N-Word Past Tweet
به چالش روگان اوکانر. MTV

“اگر من به جرم هر کسی من انبوه عذر خواهی برای این که” جنگ دنیاها 2 برنده در ادامه اشاره کرد که او بوده است شرکت در موضوع زندگی جنبش است.

“من فکر می کنم هر کسی که با استفاده از پلت فرم خود را به حق انجام شده توسط این جنبش باید انجام دهید [که] به طوری که من در واقع آوردن یک موسسه خیریه hoodie با [من لباس خط] خرس سایش” در سابق در ساحل آلوم گفت. تمام درآمد حاصل خواهد شد به موسسات خیریه — یکی بودن سیاه درسی که می آموزد سیاه تاریخ در مدارس.

“[آنها] را تمام درآمد حاصل و کمک مالی از خودم و شرکت در حال حرکت رو به جلو و امیدوارم آگاهی بیشتر به جنبش” اوکانر گفت. “من نمی خواهم آن را به یک لحظه, من می خواهم به آن را یک جنبش است.”

در طول جنگ دنیاها 2اوکانر بود در رابطه با دی Nyguenکه ام تی وی قطع روابط با در ژوئن توهین آمیز زیر نظر او ساخته شده درباره سیاه زندگی مهم جنبش و مرگ جورج فلوید. این شبکه همچنین انجام بهترین خود را برای ویرایش او از فصل 35 از چالش.

“از احترام به رقبا خواهیم air فصل ما به عنوان برنامه ریزی شده. ما به شدت محکوم نژادپرستی نظاممند و ایستاده با کسانی که در بالا بردن صدای خود را علیه بی عدالتی” از شبکه پست شده در رسانه های اجتماعی در ژوئن 9, لینک های به اشتراک گذاری به عدالت اجتماعی منابع است. “ما از موضع ایران در برابر نژادپرستی و مصرانه از شما برای پیوستن به ما در اقدام برای پایان دادن به نژاد پرستی و تبعیض و سیستمیک خشونت است.”

این Geordie Shore آلوم 27 آمد آتش برای پس-حذف صدای جیر جیر که خواندن “Idk چرا برخی از u think i’m ضد BLM. من گفته ام که پس از روز, من از دست دادن بکارت من.” او نیز به ظاهر به حداقل برسد مرگ فلوید در بازداشت پلیس پاسخگويي به یک Instagram نظر در مورد این حادثه با “مردم می میرند هر f–king روز است.”

واقعیت ستاره پس از عذرخواهی کرد و اشاره کرد در یک بیانیه طولانی به ما هفتگی است که او معتقد است “نژادی عدم تحمل غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول” و خواسته های او می تواند نظرات خود را به عقب.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de