فدرال می گویند که آنها نمی خواهد ترک پورتلند تا خشونت متوقف می شود. خصوصی آنها واگذار آنها سوخت که خشونت.


بالا فدرال prosector در اورگان, ایالات متحده وکیل بیلی ویلیامز روز دوشنبه گفت که ماموران فدرال پلیس به شدت معترض در پورتلند باقی خواهد ماند در این شهرستان تا “حملات فدرال اموال و پرسنل” بس. اورگان مقامات می گویند حضور و شوک و ترس تاکتیک های فدرال عوامل اصلی سوخت برای کسانی که حملات فدرال و مقامات اجرای قانون به بخش خصوصی واگذار آنها را به یک نقطه اورگان, عمومی رادیو و تلویزیون, گزارش.

شبانه تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در مرکز شهر پورتلند تا به حال کاهش یافته و به حدود 100 نفر قبل از رئیس جمهور تهمت فرستاده ماموران فدرال بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. تظاهرات رشد دوباره پس از ایالات متحده مارشال ظاهرا وجود دارد برای محافظت از پورتلند فدرال دادگاه شات 26 ساله معترض Donavan لا بلا در سر شکستگی جمجمه و آنها منفجر شد و پس از اخبار را شکست که ناشناس نظامی ماموران فدرال بازداشت شد مردم در خیابان در بینام و وانت. هزاران نفر در حال حاضر جمع آوری شبانه در پورتلند و مخالفان دولت شده اند reinvigorated در دیگر شهرستانها.

“در هر زمان به شما شلیک کسی که در چهره و آنها را ضرب و شتم با باتوم آن را برای رفتن به انتقاد” یکی فدرال اجرای قانون گفت: با توجه به OBP. “که یک بحث برانگیز بیانیه است.” دیگری گفت OBP, “جمعیت بسیار کوچک بودند و این حادثه با لا بلا.” هنوز یک سخنگوی مارشال آمریکا تایید کرد که روز شنبه حدود 100 نماینده اندود شده است تا برای استقرار در پورتلند یا به تقویت جریان زور و یا جای خسته افسران.

خشن سرکوب و تهمت از معترضان در پورتلند من در نهایت کمک به تهمت سیاسی “اما به عنوان یک پلیس تاکتیک آن موفق به سرکوب اعتراضات” واشنگتن پست ، “تشدید شده است و به دنبال آن بزرگتر و بهتر-مجهز تر و تهاجمی جمعیت و به عنوان جدید تشویقها نشان داد — آن را خسته فدرال منابع قبل از آن خسته شد.”

“هر بار که ما را به این, ما را در بهتر” گرگوری McKelvey یک جامعه سازمان در پورتلند می گوید این پست. “هنگامی که یک فلش انفجار اول در مقابل شما اجرا شود. اما زمانی که شما متوجه است که یکی رفت و درست در مقابل شما و هیچ چیز برای شما اتفاق افتاده است شما به احتمال زیاد کمتر به اجرا در دفعه بعد.” در یک بیت از دایره منطق اجرای قانون مقامات می گویند که آنها نیاز به حتی بیشتر مردم بر روی زمین در پورتلند “برای مقابله با کسانی که به طور فزاینده ای پیچیده تاکتیک” به کار گرفته شده توسط معترضان OPB گزارش.

داستان های بیشتر از theweek.com
لینکلن پروژه وحشیانه به یاد امریکا همه چیز را از دست داده است با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس’
بیس coronavirus بحران امریکا در مینیاتور
چرا تهمت تهاجم پورتلند است که کتاب درسی فاشیسم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de