مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow می پوشد ماسک در کنفرانس مطبوعاتی می گوید: لازم است برای بازگشایی اقتصاد


کاخ سفید در حال حاضر به نظر می رسد به این باور ماسک های لازم برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

در حالی که او قبلا تمایلی به تایید ماسک, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow عینک یکی روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی حتی اگر آن برگزار شد و او در آنجا ماند به دور از خبرنگاران. Kudlow گفت او شده است می خواهم “با تاکید بر” ماسک بیش از چند هفته گذشته گفت: آمریکا نمی خواهد “را به اقتصاد باز” و یا “گرفتن بچه ها به مدرسه” بدون دستورالعمل های زیر را مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

Kudlow با اکراه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به پوشیدن ماسک در رئیس جمهور کمپین تجمع ماه گذشته اما ذکر صعودی مورد اعداد و خبرنگاران با پوشیدن ماسک در اطراف او به عنوان دلایل خود را به طور کامل در آغوش آنها در حال حاضر. هنوز Kudlow به نظر می رسید مشکل با پوشیدن ماسک خود را به درستی به عنوان آن را نگه داشته لیز کردن بینی خود را.


رئیس جمهور تهمت دیده می شد در پوشیدن ماسک برای اولین بار در اوایل این ماه و توییتی اولین تصویر از خودش را با پوشیدن ماسک در هفته گذشته خواستار آن را “وطن پرست” را به انجام این کار.

داستان های بیشتر از theweek.com
فدرال می گویند که آنها نمی خواهد ترک پورتلند تا خشونت متوقف می شود. خصوصی آنها واگذار آنها سوخت که خشونت.
مغلوب ساختن پیشی جستن تنها چرخد و در coronavirus پس از بازگردانده شدن هشدار داد در میان خوشه ‘مردم’ در ایالت های
آلاباما دموکرات تماس در ایران نماینده مجلس که با حضور رویداد تجلیل KKK رهبر به استعفا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>