مغلوب ساختن پیشی جستن نیوز: رئیس دفاعی بیش از کاهش سنجی به عنوان پنس پلوسی بایدن و دیگران پرداخت و احترام به جان لوییس


AFP via Getty Images
خبرگزاری گتی ایماژ

خواسته در یک coronavirus جلسه در مورد نصب و انتقاد بیش از دولت فدرال پاسخ به همه گیر و ياوه سنجی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او در ایجاد فضای نیروی گفتن یک خبرنگار: “آنچه که ما انجام داده ایم هرگز انجام شده است.”

دور از انتخابات بیش از آخر هفته خود را نشان می دهد دموکراتیک رقیب جو بایدن پیش رو در سه نبرد کلیدی زمین آمده است که رئیس جمهور برنده در سال 2016.

رئیس جمهور همچنین با خودداری از پاسخ به این که آیا او خطاب روسیه فضل رسوایی با ولادیمیر پوتین در یک جلسه کوتاه در کارولینای شمالی در روز دوشنبه قبل از بازگشت به کاخ سفید تایید کرده است در بیانیه ای به مستقل است که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور ادعا کرد او به تازگی با کلید رسمی – که دفتر قرار گرفته است نزدیک به دفتر بیضی.

Herman Cain یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و نامزد سابق ریاست جمهوری باقی مانده است در یک بیمارستان سه هفته پس از آزمایش مثبت در 29 ژوئن. او با حضور رئیس جمهور تولسا تجمع در 20 ژوئن و در بیمارستان بستری شد و 11 ماه بعد. او “درمان با اکسیژن برای ریه های خود” با توجه به بیانیه.

رئیس جمهور ادعا کرد که در روز دوشنبه که پیشرفت به سوی یک واکسن هستند “قابل ملاحظه ای جلوتر از برنامه” را به عنوان او خواست متحده برای بازگشایی پس از افزایش عفونت های جدید در طول ماه گذشته رانش عفونت در سراسر کشور به بیش از 4 میلیون نفر است.

“بسیاری از فرمانداران باید باز متحده که آنها باز نیست و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با آنها,” او گفت:.

بیشتر افسران از یک راه باریک از آژانس های فدرال انتظار می رود به منظور اعزام به پورتلند اورگان در میان سرکوب تظاهرات در این شهر است. این “موج” از ماموران فدرال در سراسر آمریکا شده است ملاقات با گسترده مقاومت از شهر و مقامات دولتی.

پورتلند اعتراض گروه از جمله اعضای از دیوار از مادران شکایت دولت بیش از این اتهام که ماموران فدرال اشک آور و گاز کشته فلفل-اسپری و مجروح در تظاهرات مسالمت آمیز.

بدن از حقوق مدنی غول پیکر و congressman John Lewis وارد ساختمان کنگره ایالات متحده که در آن او را به دروغ در دولت است. رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد پیوستن به دیگر مقامات واشنگتن به پرداخت احترام می گذارد.

یک گروه از سناتورها در روز دوشنبه نیز خواست سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت و قوه قضائیه کمیته صندلی لیندزی گراهام برای گرفتن یک رای گیری که در حال حاضر آقای Lewis نام.

جان لوئیس حق رای و پیشرفت عمل به دنبال بازگرداندن کلید مقررات در نقطه عطفی قانون ضد تبعیض که زده بودند توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2013. آقای لوئیس مبارزه برای بهرهمند شدن او در طول فعالیت و حرفه ای.

جمهوری خواهان مجلس سنا در ضمن پرده برداری از $1 تریلیون coronavirus بسته امداد به عنوان فدرال بیکاری امداد منقضی می شود در سراسر ایالات متحده برای میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی است. دموکرات ها می گویند این قانون نه چندان دور به اندازه کافی در حال سقوط کوتاه از تهدید به مردم رو اخراج در میان توده بیکاری و افزایش عفونت. ما Covid-19-مربوط به مرگ و میر در حال نزدیک شدن 150,000.

به دنبال پوشش آن را به عنوان اتفاق افتاده است

لطفا اجازه می دهد تا وبلاگ یک لحظه به بار

ادامه مطلب

‘تهمت است نه محافظه کار’: سابق نیروی دریایی مهر و موم می گوید: در آخرین حمله آگهی

Melania Trump آندولس باغ گل رز پروژه

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘در زمان Covid-19 جدی’ پس از هشدارهای خوشه میان پایه

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد ریگان بنیاد بیش از تصویر شکایات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بیشتر ماموران فدرال به پورتلند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>