که می گوید هیچ نشانه ای از جدید کروناویروس بودن فصلی

که می گوید هیچ نشانه ای از جدید کروناویروس بودن فصلی

سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه گفت که گسترش این رمان coronavirus به نظر نمی رسد به توان نهفته در فصلی هشدار در برابر باورهای غلط که در تابستان امن تر است.

“فصل می کند به نظر می رسد موثر بر انتقال این ویروس” که سخنگوی مارگارت هریس به خبرنگاران گفت: در یک مجازی جلسه.

او با اشاره به این که برخی از سخت ترین-آمار کشور در حال حاضر در میان فصول مختلف.

در حالی که این تابستان در ایالات متحده است که با نزدیک به 148,000 کشته و نزدیک به 4.3 میلیون نفر است که سخت ترین ضربه از کشور دوم بیشتر تحت تاثیر قرار کشور برزیل است که به تعداد بیش از 87,000 مرگ و میر در زمستان.

و در عین حال او گفت: وجود دارد “به نظر می رسد این ایده ثابت در مورد این ویروس که فصلی” که COVID-19 در امواج می آیند.

دلیل این است که مردم به اشتباه مشاهده این بیماری همه گیر از طریق “آنفولانزا lense زیرا که راه آنفولانزا رفتار می کند.”

“چیزی که همه ما نیاز به ما سر این است که یک ویروس جدید… و حتی اگر آن است که یک ویروس تنفسی و حتی اگر ویروس های تنفسی در گذشته هم تمایل به انجام این های مختلف فصلی امواج این یک رفتار متفاوت” هریس گفت.

به جای انتظار این ویروس به رفتار مانند ویروس های دیگر که بیشتر آشنا, او گفت: مردم باید نگاهی به آنچه است که در واقع شناخته شده در مورد چگونه برای جلوگیری از انتقال COVID-19.

چه کار می کند, او گفت:, فیزیکی, فاصله, دست, شستن, پوشیدن یک ماسک است که همیشه پوشش تا عطسه و سرفه ماندن در منزل و زمانی که دچار علائم جداسازی موارد و quarantining از مخاطبین.

“اما در حال حاضر ما به arent انجام می دهند که به نظر می رسد مردم آن را ثابت در سر خود دارد که این فصلی چیز وجود دارد و به نظر می رسد به… بود مداوم این باور است که تابستان یک مشکل نیست” هریس گفت.

“تابستان یک مشکل است. این ویروس را دوست دارد همه شرايط اما آنچه در آن به خصوص دوست دارد در حال پریدن از یک نفر به دیگری هنگامی که ما آمده ایم در تماس” هریس گفت.

“اجازه نمی دهد آن است که فرصت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de