17 تلویزیون ستاره های بدون نامزد امی: Ellen Pompeo و بیشتر

این یک افتخار است که به نامزد … و یا به طوری که آنها می گویند. Ellen Pompeo, جیسون سیگل و بیشتر از هالیوود تشخیص ترین بازیگران تلویزیون باید به نحوی طفره رفت جایزه امی در طول حرفه خود.

Pompeo شده است یک تلویزیون اصلی پس از grey’s Anatomy اولین بار پخش در سال 2005 اما کار او هنوز به جشن تلویزیونی آکادمی. به طور کلی ABC درام به دست آورده 39 نامزد و پنج برنده با Katherine Heigl برنده برجسته بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام در سال 2007. Chandra Wilson, Sandra Oh and T. R. Knight تمام شد نامزد کار خود را در درام پزشکی نیز هست.

با وجود داشتن هرگز به ثمر رساند امی به رسمیت شناختن برای تجسم خود را از Meredith Grey Pompeo جشن سابق costar پیشگامانه 2018 نامزدی برای برجسته منجر بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام. در آن زمان آه شد و اولین آسیایی, بازیگر آمریکایی به نامزد در این رده برای نقش خود را در قتل حوا.

“من بر روی گوشی من دیروز و به وضوح از دست رفته زیادی!!! تبریک @IamSandraOh این است که فراتر از خوبی سزاوار و تاریخ خود را ساخت فوق العاده در حال حرکت است. نمی توانید صبر کنید برای شنیدن سخنرانی شما!! که ما در اشک و خنده در همان زمان بدون من مطمئن هستم” ماساچوست بومی توییتی در جولای 2018. “هیچ کس نمی تواند لمس این دختر تعهد به داستان سرایی و یا استعداد او است.”

در حالی که Pompeo گرفته است او snubs در گام Sons of Anarchy ستاره Charlie Hunnam نبود صمیمی پس از از دست دادن از نامزدی هر سال از سال 2008 تا 2014.

“مبادا ما را فراموش نکنید, مهم نیست که در همه” این بازیگر بریتانیایی به خبرنگاران گفت: در ماه جولای 2014 پس از فرصت نهایی برای نامزد برای سری FX گذشته بود. “من احساس می کنم وجود این تصور که ما در این مورد ناراحت و … من واقعا نمی دهد یک s–t. من این را برای افرادی که به تماشای نشان می دهد و من واقعا مراقبت برای من در مورد این کار که من و دوستان من است که آن را تماشا کنید. آیا مردم آن را درک. شما نمی توانید همه آنها را برنده.”

پایین ببینید که مشهور تلویزیون ستاره هرگز نامزد دریافت جایزه امی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de