جمهوری خواه آلاباما جشن KKK, تولد عضو به عنوان دولت به خاطر حقوق مدنی قهرمان John Lewis


Republican Representative attended event honouring Nathan Bedford Forrest this weekend: AP
نماینده جمهوری خواه با حضور در رویداد ارج نهادن به ناتان بدفورد فارست آخر این هفته: AP

یک سناتور جمهوری خواه آلاباما در جشن یک کو کلاکس کلان (KKK), تولد عضو در همان زمان صدها نفر بودند ارج نهادن به زندگی از حقوق مدنی قهرمان John Lewis.

دولت نماینده خواهد Dismukes در یک رویداد مارک KKK grand wizard و سابق مؤتلفه ژنرال ارتش ناتان بدفورد فارست به عنوان آلاباما مفتخر اواخر گرجستان دموکرات این آخر هفته.

KKK رویداد در محل در نزدیکی شهر سلما در آلاباما جایی که لوئیس در بدن انجام شد در سراسر ادموند Pettus پل در روز یکشنبه.

آن می آید با بیش از 50 سال پس از لوئیس راهپیمایی در سراسر که همان پل در حقوق مدنی تظاهرات که شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین.

در ضمن آقای Dismukes نوشت: در Facebook که “[او] تا به حال زمان زیادی را در فورت Dixie زبان و نیایش برای ناتان بدفورد فارست سالانه جشن تولد.”

“همیشه یک زمان بزرگ و برخی از مطمئن شوید که به اندازه کافی خوب خوردن!!”, افزود: نماینده ای که بعد از حذف نظرات و عکس ها نشان می دهد چند مؤتلفه پرچم.

به عنوان یک مؤتلفه ارتش در طول جنگ های داخلی آمریکا فارست infamously نظارت قتل عام سیاه آمریکا و اتحادیه سربازان در قلعه بالش تنسی در ماه آوریل 1864

جمهوری خواهان و دموکرات ها محکوم آقای Dismikes تصمیم به مناسبت فارست در یک آخر هفته که تا به حال افتخار لوئیس که به سرطان لوزالمعده در اوایل این ماه در سن 80.

دولت حزب جمهوری خواه صندلی تری Lathan گفت: “این یک چیز است به افتخار یکی از جنوبی, میراث, با این حال, آن است که کاملا موضوع دیگری به طور خاص بزرگداشت رهبر یک سازمان با مسلم تاریخ نامعقول اقدامات و جنایات نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار”.

او افزود: “من به شدت اصرار ترکیبات خود را برای تماس با تشکر. Dismukes به بیان و به اشتراک گذاشتن با او افکار خود را در اعمال شخصی.”

آقای Dismukes سپس در دفاع از اقدامات خود را در یکی دیگر حذف شده و پست آن را تکذیب کرد “ستایش” ،

“اولین و مهمترین پست من دیروز به هیچ وجه مربوط به میشده عبور از Rep., John Lewis,” او نوشت. “که حتی یک فکر در ذهن من است. که نیست که من به عنوان یک فرد.”

روز دوشنبه آلاباما آمریکا افزود: “این یک لکه نه تنها در تاریخ ما بلکه در حال حاضر ما. ما به خوبی گذشته نقطه که در آن ما به عنوان Alabamians و جامعه به عنوان یک کل می تواند سرگرم این نژادپرست مزخرف دیگر.”

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نا امید رئیس جمهور پرداخت نخواهد شد احترام به جان لوئیس

سناتور تقاضا میچ مک کانل تماس با رای, John Lewis, bill

مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دفاعی بیش از کاهش سنجی

Congressman John Lewis به دروغ در دولت در ایران برجک

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد به پرداخت احترام به جان لوییس در کنگره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>