توسط سارا N. لینچ

واشنگتن (العالم) – U. s. دادستان کل ویلیام بر دفاع خواهد کرد وزارت دادگستری از اجرای قانون فدرال عوامل به سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان در کنگره شهادت در روز سه شنبه گفت حملات در دادگاه فدرال وجود دارد نشان دهنده “حمله به دولت ایالات متحده است.”

“اساسی ترین مسئولیت دولت است که برای اطمینان از حاکمیت قانون به طوری که مردم می توانند زندگی خود را با خیال راحت و بدون ترس. وزارت دادگستری ادامه خواهد داد تا کار به دیدار که جدی مسئولیت” Barr گفت: در آماده سخنان قبل از دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته.

شنبه اولین باری خواهد بود که بر ظاهر شد قبل از کمیته قضایی مجلس پس از گرفتن سکان وزارت دادگستری در ماه فوریه سال گذشته است.

ظاهر خود را می آید به عنوان وزارت دادگستری چهره, انتقاد نقش آن در ارسال فدرال افسران به زور متفرق کردن معترضان در پورتلند و واشنگتن ،

بار سنگین مواجه است موشکافی از دموکرات ها از ابتدای تصدی خود شروع با تصمیم خود را به صورت انتخابی به انتشار خلاصه ای از ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

این کمیته راه اندازی یک تحقیق به تازگی به این که آیا او سیاسی این گروه پس از مداخله در چندین بالا مشخصات پرونده های جنایی مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سیاسی در راه است که آنها بهره مند – از جمله پوسته پوسته شدن پشت یک محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست راجر سنگ و به دنبال رها کردن پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

بر دفاع خواهد اقدامات خود را در روز سه شنبه گفت: “رئيس جمهور است و نه تلاش برای دخالت در این تصمیم گیری.”

او همچنین متهم دموکرات دروغ “برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل های خود را.”

(گزارش شده توسط سارا N. Lynch; ویرایش توسط ساندرا ملر و پیتر کونای)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de