چین گزارش جدید بیش از 100 پرونده در سه ماه

چین گزارش جدید بیش از 100 پرونده در سه ماه

پکن: پس از سه ماه, چین, گزارش 101 جدید کروناویروس موارد در یک روز و در روز چهارشنبه به مقامات دستور بسته شدن ورزشگاه میله ها و موزه ها در عفونت نقاط.

از موارد جدید, 98 بودند داخلی عفونت عمدتا در شمال غربی منطقه سین کیانگ که در آن یک رشد خوشه اول کشف شده در اوایل این ماه باعث شده است تا توده تست و محدودیت.

چین — که در آن شیوع جهانی اول پدید آمده — تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی انتقال تحت کنترل از طریق هدفمند مستندات سفر محدودیت و تست. اما پراکنده در منطقه ای شیوع مصور مشکل از نگه داشتن این ویروس در خلیج.

آخرین زمان ثبت بسیاری از موارد جدید در آوریل 13, زمانی که 108 عفونت تایید شد — بیشتر وارد شده است.

مقامات متمرکز شده اند توجه خود را بر روی یک خوشه که پدید آمده در هفته گذشته در یک کارخانه فرآوری مواد غذایی در دالیان در شمال شرقی استان لیائونینگ. مقامات گفت: کارگران وجود دارد به کار گرفته آلوده بسته بندی وارداتی غذاهای دریایی.

پنجاه و دو مورد تایید شده است در شهر بندری عمده در هفته گذشته که 30 درگیر کارکنان در کارخانه.

بیش از سه میلیون نفر آزمایش شده اند در دالیان و ژائو لیان, سر, شهر, بهداشت و درمان, کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت که محصور در اماکن عمومی از جمله کتابخانه و ورزشگاه میله موزه ها و رستوران ها و چشمه های معدنی — خواهد بود بسته شده است.

در تور بازرسی به شهرستان در این هفته معاون نخست وزیر خورشید Chunlan خواست مقامات محلی را به افزایش نظارت بر کالاهای وارداتی و همچنین از هر گونه مردم ترک دالیان, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش روز سه شنبه.

“وظیفه پیشگیری و کنترل است که هنوز هم دشوار است و باید وجود داشته باشد هیچ slacking,” آفتاب به نقل شد.

پس از یک ماه ژوئن شیوع در پکن که آلوده به بیش از 300 نفر دالیان مقامات با استفاده از یک شبیه هدفمند با رویکرد پیاده سازی ویروس کنترل اقدامات در مناطق مختلف شهر بر اساس سطح خطر.

در مجموع 84,060 مردم آلوده شده اند با کروناویروس در چین از آنها 482 باقی می ماند و به بیمارستان منتقل شد. شده اند وجود دارد 4,634 مرگ و میر ناشی از, با توجه به رسمی شمارش.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de