Coronavirus: یک پنجم بیماران بستری در آلمان درگذشت, مطالعه می گوید

Coronavirus: یک پنجم بیماران بستری در آلمان درگذشت, مطالعه می گوید

برلین: یک پنجم بیماران بستری در آلمان بیش از coronavirus تسلیم به این بیماری با مرگ و میر افزایش به 53 درصد برای کسانی که دریافت تهويه یک مطالعه نشان داد چهارشنبه.

اطلاعات 10,000 بیماران بستری شده در 930, آلمانی, بیمارستان بین مارس 26 مارس 19 آناليز توسط آلمان میان رشته ای انجمن مراقبت ويژه و اورژانس پزشکی دانشگاه فنی برلین و AOK بیمه سلامت گروه تحقیق بازوی WIdO.

بستری بیماران مرد بالاتر بود میزان مرگ و میر نسبت به زنان با 25 ٪ در مقایسه با 19 درصد.

بیماران مسن تر نیز به طور قابل توجهی بیشتر در معرض خطر به عنوان 27% درصد از بیماران در 70s خود درگذشت در حالی که 38 درصد از کسانی که بالاتر از 80 سال موفق به جلو و از طریق.

“این نرخ مرگ و میر بالا به وضوح نشان می دهد که تعداد نسبتا بالایی از بیماران مبتلا بسیار جدی دوره بیماری در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند” گفت: Juergen Klauber مدیر WIdO.

“جدی مانند دوره بیماری به طور عمده تحت تاثیر افراد مسن و افرادی که بهداشت است که در حال حاضر به خطر بیافتد اما نیز رخ می دهد در بیماران جوانتر” او هشدار داد, اصرار مردم به اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از عفونت های جدید.

از 10,021 بیماران 1,727 داده شد تهويه مکانيکی. در حالی که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری که دریافت کرده تهویه بودند مردان, میزان مرگ و میر مشابه بودند جنسیتی عاقلانه این مطالعه گفت.

بيماران ماندن در بیمارستان به طور متوسط 14 روز با کسانی که نه در تهویه در بیمارستان بستری به طور متوسط 12 روز در حالی که این مدت برای کسانی که نیاز به کمک تنفس افزایش به 25 روز است.

راینهارد Busse, استاد مدیریت بهداشت و درمان در TU برلین اشاره کرد که به طور متوسط 240 روز از تهویه مورد نیاز خواهد بود برای هر 100 بستری بیماران است.

“این شماره مهم برای آماده سازی برای موج دوم این بیماری همه گیر. اما ما پیش بینی نیست هر گونه مشکل با نرمال تخت بیمارستان حتی با عفونت نرخ,” او اضافه شده است.

به لطف غیر متمرکز سیستم بهداشت و درمان آلمان توانسته است به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا ظرفیت خود را برای درمان COVID-19 بيمار اجتناب از صحنه مانند در ایتالیا که در آن برخی از بیمارستان ها شدند, غرق ناگهانی بزرگ caseload.

اما کارشناسان بهداشت و درمان خواسته اند که در برابر خوشنودی با رئیس RKI کنترل بیماری آژانس Lothar Wieler بارها و بارها اصرار مردم برای حفظ بهداشت قوانین اجتماعی مانند فاصله و یا ماسک ،

با تابستان فصل تعطیلات در نوسان کامل سیاستمداران نیز نگرانی در عفونت اعداد که علامت در هفته های اخیر.

مجلس آلمان ثبت کرده است 206,926 موارد عفونت از جمله 9,128 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>