پزشکان پشت ویروسی COVID-19 اطلاعات غلط تصویری ملاقات با معاون رئیس جمهور پنس

یک گروه از پزشکان شرکت کننده در یک رویداد در مرحله دیوان عالی کشور — ویروسی که از پایین گرفته شده است روز بعد توسط شرکت رسانه های اجتماعی برای گسترش دروغ در مورد کوروناویروس — ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس با توجه به جنی بث مارتین, co-founder of the Tea Party Patriots نفوذ راست گروه که سازماندهی این رویداد است.

تصویری از رویداد روز دوشنبه ویروسی رفت و پس از Breitbart آن نوشته شده, در نهایت سپردن ده ها میلیون ها نفر از نمایش ها قبل از اینکه روز بعد توسط Facebook, Twitter و YouTube با توجه به آن بسیاری از ادعاهای گمراه کننده در مورد کوروناویروس.

برخی از سخنرانان بودند که بخشی از یک گروه که خود را در امریکا خط مقدم پزشکان صحبت در مورد محاسن هیدروکسی کلروکین که ثابت نشده است موثر در درمان کسانی که مبتلا به کروناویروس و توصیف ماسک که مطالعات نشان داده اند موثر در کاهش انتقال به عنوان غیر ضروری.

Tea Party Patriots co-founder Jenny Beth Martin at a July 7 meeting with President Trump, students, teachers and administrators about how to reopen schools during the pandemic. (Chip Somodevilla/Getty Images)
Tea Party Patriots, co-founder جنی بث مارتین در جولای 7 جلسه با رئیس جمهور تهمت, دانش آموزان, معلمان و مدیران در مورد نحوه بازگشایی مدارس در طول بیماری همه گیر. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

مارتین که او نیز با حضور در این رویداد گفت: این جلسه با معاون رئیس جمهور در روز سه شنبه بوده است در آثار برای هفته ها و متمرکز شد هیدروکسی کلروکین. پزشکان وارد با یک “بسیار خاص بپرسید” برای مواد غذایی و دارو اضطراری-استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین مارتین گفت: اخبار یاهو.

FDA در اواسط ماه ژوئن خود کناره اضطراری-استفاده از مجوز با استناد به نگرانی های ایمنی و مواد مخدر را عدم اثر اثبات شده است. رئیس جمهور تهمت و برخی از متحدان خود را, اما همچنان به صحبت مثبت در مورد آن.

پنس گفت: مارتین قول او “به دنبال آن است.” او گفت که او صحبت کرده است دو بار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار رهبر دکتر دبورا Birx در مورد هیدروکسی کلروکین. “ما فقط می خواهم روشن است که آن را امن دارو” مارتین گفت.

مارتین گفت که او در بازشناسی آنچه در آینده برای امریکا خط مقدم پزشکان. او سازمان یافته این گروه پس از او آغاز شده طوفان فکری با دکتر سیمون طلا, بورلی هیلز, کالیفرنیا.-بر اساس پزشک اورژانس و دربان پزشک در اوایل این ماه. مارتین گفت: زنان مشتاق بودند برای برطرف کردن ترس بسیاری از آمریکایی ها احساس در طول بیماری همه گیر.

Dr. Simone Gold speaking in front of the Supreme Court. (Twitter)
دکتر سیمون طلا صحبت کردن در مقابل دیوان عالی کشور است. (توییتر)

طلا و مارتین با هم کار کرده اند از ماه آوریل زمانی که آنها ملاقات کرد و پس از یک مجری رادیویی محافظه کار در ادامه air نامه ای طلا نوشته شده بود. مارتین گفت: طلا از او خواست برای تحویل به کاخ سفید نامه ای که طلا و چند تا از خط مقدم پزشکان امضا شده در خرداد ماه که مارتین انجام داد. این نامه به تاریخ مارس 19, مؤکدا از مغلوب ساختن پیشی جستن برای پایان دادن به خاموش کردن آن خواستار یک “توده مصدوم حادثه است.”

پس از آن نامه مارتین گفت که او طلا و تصور ایده برای یک قله است. “من رسیده به او و گفت:” هی, من در این کار تلاش من و من می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و ما شروع به ارسال ایمیل و صحبت کردن و همه چیز را توسعه داده اند و او را تماشا ویروس, همه چیز تکامل یافته اند” مارتین گفت. “نه مثل ما تنظیم و گفت:” هی ما میخوایم ایجاد یک گروه به نام امریکا در خط مقدم پزشکان و ما مجبوریم یک نشست در سی’ ما برنامه ریزی شده در این اجلاس در حدود یک هفته است.”

مارتین گفت: Tea Party Patriots بنیاد حمایت از آمریکا در خط مقدم پزشکان به عنوان بخشی از رسالت آموزشی خود.

روز دوشنبه تصویری رو افزایش زمانی که رئیس جمهور آن را بازتوییت کرد.

در مصاحبه روز شنبه با Yahoo News, باب, Hamilton, سانتا مونیکا کالیفرنیا اطفال که همچنین به نظر می رسد در این ویدئو گفت: او تقریبا تنها متمرکز بر موضوع بازگشایی مدارس و رفت از راه خود را به دور از گروه بزرگتر به خصوص استلا امانوئل یک هوستون مبتنی بر اطفال. امانوئل شناخته شده است برای غیر مومن نمایش در محاسن از ماسک و هیدروکسی کلروکین و شد چیزی از احساس اینترنت به خصوص پس از او ایده های غیر معمول در مورد DNA بیگانه شد ،

Dr. Stella Immanuela, a pediatrician in Houston, Texas — claimed that she has cured and prevented COVID-19 with hydroxychloroquine, an anti-malaria medication that was promoted by President Donald Trump for the coronavirus in May. The FDA pulled hydroxychloroquine as a treatment for COVID-19 in June.
دکتر استلا Immanuela متخصص اطفال در هوستون, تگزاس — ادعا کرد که او تا به درمان و جلوگیری COVID-19 با هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا دارو است که ترویج شد و توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus است. FDA کشیده هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 در ماه ژوئن.

با اشاره به امانوئل به عنوان “گال از کامرون” همیلتون گفت که او مخالف با انتقاد از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. “من واقعا باید این نوع از احساسات قوی و صادقانه با شما” همیلتون گفت: اخبار یاهو در یک مصاحبه.

همیلتون گفت: او بوده است غافل از این سازمان وابستگی با Tea Party Patriots تا زمانی که او وارد شده در این مراسم است.

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • Coronavirus منحنی شروع به پهن کردن دوباره. اما خوشنودی در حال حاضر می تواند کشنده باشد.

  • بهداشت عمومی کارکنان پیش بینی فلوریدا coronavirus فاجعه — سپس او از کار اخراج شد

  • می توانید شهرداران سو مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ کردن پلیس فدرال? آن را که ساده نیست.

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • باید ایالات متحده ممنوعیت Infinite بیش از نگرانی های امنیتی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de