جایزه امی سال 2020: جنیفر آنیستون, Zendaya بیشتر نامزد واکنش نشان می دهند

نتایج به دست آمده در! نامزد برای سال 2020 جوایز امی اعلام شد و در روز سه شنبه, جولای 28 — و ستاره نمی تواند پنهان کردن هیجان خود را.

لسلی جونز میزبان زندگی می کنند جریان نامزدی رویداد با کمک کمی از Laverne Cox, Josh Gad و Tatiana Maslanyکه در ادامه نام برخی از ستاره های تلویزیون, مدیران و نویسندگان که مفتخر خواهد بود در 72nd annual Emmy Awards در این پاییز.

برای سال 2020 فصل دیرین مورد علاقه های شما مانند بازی تاج و تخت, Fleabag و Veep داد راه را برای تازه واردین مثل صبح نشان می دهد, جانشینی و این Mandalorian. Zendaya به دست آورده و اولین نامزدی برای تجسم خود را از غم و اندوه در HBO را سرخوشی و جریان های غول پیکر Hulu به ثمر رساند عمده گره برای خود سری محدود از جمله مردم عادی و کمی آتش در همه جا. Sterling K. Brown تاریخ ساخته شده توسط یکی از بازیگران به نامزد خود را برای کار در هر دو کمدی و درام مجموعه در همان سال است.

“من غرق هستم و افتخار — واقعا, واقعا, افتخار,,” او گفت: در یک Instagram ویدئو فریاد از همکار خود را نامزد در هر دو برجسته منجر بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام دسته بندی و برجسته بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال کمدی دسته. “با تشکر از شما به تلویزیون آکادمی برای شناخت کار من در هر دو این است که ما و شگفت انگیزی خانم Maisel. با تشکر از شما برای همکار من نامزد این افتخار را شامل می شود در میان شما. … چه افتخار باور نکردنی.”

بر خلاف دیگر جوایز نشان می دهد از جمله اسکار و گلدن گلوب the Emmys اند و نه به عقب رانده هوایی خود تاریخ در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. در ماه ژوئن آن را تایید کرد که جیمی کیمل خواهد بود میزبانی مراسم اهدای جوایز است که هنوز هم برگزار شد در ماه سپتامبر. کمدین, 52, همچنین میزبانی در سال 2012 و 2016.

“من نمی دانم که در آن ما این کار را انجام دهند و یا چگونه ما این کار را انجام دهند و یا حتی همین دلیل ما در حال انجام این کار” کیمل طعنه در بیانیه ای در مدت کوتاهی قبل از اعلام خود وقفه در تابستان از Jimmy Kimmel Live! “اما ما در حال انجام آن هستم و میزبانی آن است.”

پایین ببینید چگونه هیو جکمن, ویلیام جکسون هارپر و بیشتر ستاره ها در واکنش به نامزدی در جوایز امی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>