واقعیت را بررسی کنید: گسترش COVID-19 تست نشان می دهد که بیشتر موارد نمی تواند باعث بالا مثبت رای

این ادعا: ایالات متحده خوشه در coronavirus موارد ناشی از تست بیشتر.

Coronavirus همه گیر بدتر در ایالات متحده با اکثریت متحده نشان دادن افزایش عفونت ها و در سراسر کشور به طور متوسط حدود 66,000 موارد جدید در هر روز از ماه جولای 28.

همانطور که از ماه جولای در ایالات متحده ساخته شده است تا 25 درصد از جهان را coronavirus موارد با وجود داشتن تنها 4 درصد از جمعیت جهان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است که افزایش شدید در موارد در ایالات متحده آمریکا است که در نتیجه گسترش تست و گفت: قبلا در این ماه است که این کشور است که در واقع “در یک جای خوب.” این موضع قرار داده و او را در تقابل با ملت پیشرو کارشناسان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci که می گویند این افزایش در تست حساب نیست برای افزایش موارد است.

واقعیت یا داستان؟: ما به شما شکستن اخبار و تحویل چک حقیقت به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

فرمانداران جمهوریخواه در ایالات متحده است که به عنوان نقاط مهم در ماه ژوئن — از جمله تگزاس و فلوریدا — به دنبال رئیس جمهور منجر شود و نسبت به مورد افزایش به تست بیشتر.

به عنوان موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور و بیمارستان ها رسیدن به ظرفیت کارشناسان هشدار در مورد خطرات ناشی از خوشنودی و اطلاعات غلط در اطراف ویروس. رسانه های اجتماعی اجازه داده است اطلاعات غلط در مورد ویروس به گسترش مانند آتش سوزی باعث نگرانی در میان کارشناسان بهداشت و درمان.

ویروسی Facebook پست از اوایل ماه جولای کمک به گسترش اطلاعات غلط با تکرار این موضع که تست بیشتر است که باعث افزایش موارد “وجود دارد سنبله در coronavirus موارد به دلیل وجود سنبله در تست. اگر ما به بیشتر تست IQ وجود دارد می توان به افزایش بیش از حد کودن” پس از گفت.

اما این ایده شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در پست در سراسر رسانه های اجتماعی.

چگونه است coronavirus دنبال?

برجسته ترین سه coronavirus امتیاز داده که آمریکا ردیابی تعداد مثبت موارد مرگ و مير و مثبت هستند.

تعداد موارد مثبت است که یک داده ساده نکته: این نشان می دهد که تعداد افرادی که دریافت کرده اند مثبت COVID-19 نتایج آزمون.

میزان مرگ و میر نشان می دهد درصد از جمعیت کسانی که آزمایش مثبت دادهاند از ویروس.

به عنوان موارد باید رسید به مثبت رای به عنوان یکی از مهم ترین نقاط داده ها به عنوان نشان می دهد چند درصد از افرادی که تست شده اند مبتلا به این ویروس هستند.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد ماسک صورت?

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

هنگامی که وجود دارد, کافی است, تست مثبت رای می تواند یک شاخص بهتر از گسترش ویروس به دلیل رای دادن باید بماند نسبتا سازگار — مگر اینکه این ویروس در حال گسترش است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی و کشورهایی که انجام داده اند کافی تست باید مثبت نرخ معلق در هوا یا در زیر 5 درصد است. ایده پشت این دستورالعمل دو برابر شده است: هنگامی که وجود دارد, کافی است, تست گسترش ویروس می تواند با دقت دنبال کرده و رای مثبت ایده آل باید پایین باقی می ماند و سازگار است.

دکتر جاستین Lessler استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز گفت که 5% راهنما است “واقعا خشن قاعده کلی سعی کنید برای کمک به کشورهای کالیبره کردن خود را تست برنامه های. اگر ما در یک محل است که واقعا موفقیت در کنترل این ویروس ممکن است ما قادر به تست کل جمعیت و هنوز هم نمی توانید تا 5 درصد است.”

Lessler گفت: اگر مثبت نرخ بسیار بالاتر از 5 درصد این احتمال وجود دارد که مردم به اندازه کافی در حال آزمایش هستند.

زمانی که رای مثبت را افزایش می دهد, آن می تواند به معنای یا گسترش میزان ویروس در حال افزایش است و یا که در یک محل است که به احتمال زیاد به اندازه کافی تست به دقت سنج ویروس را گسترش و یا هر دو.

با وجود تغییر در تست ظرفیت اگر ویروس نیست, پخش كردن, مثبت رای دادن باید نسبتا ثابت باقی می ماند.

“این واقعیت که تست مثبت نرخ در حال افزایش است (در ایالات متحده) در حالی که ما در حال افزایش تعداد تست بسیار قوی شواهدی وجود دارد که این افزایش در موارد واقعی است” Lessler گفت.

ما همچنین می توانید نگاه کنید در این پست مقایسه تست IQ برای درک مثبت شدن نرخ. بر خلاف آنچه که این پست و می گوید نسبی درصد از سطح هوش در میان جمعیت می ماند سازگار بدون در نظر گرفتن افزایش ضریب هوشی تست. بیشتر تست IQ نمی افزایش تعداد افرادی که نمره پایین.

علاوه بر این هوش و یا فقدان آن است و مسری نیست.

چگونه مثبت نرخ تغییر در مقایسه با تست ؟

با توجه به COVID پیگیری پروژه های مثبت نرخ افزایش یافته است در و یا بالاتر از نرخ تست در میانه جنوب و غرب از اواسط ماه مارس این بدان معنا است که میزان بیشتری از عفونت در این مناطق است. مثبت نرخ کاهش یافته است و سپس plateaued در شمال شرقی بود که سخت ترین ضربه در اوایل هفته در ایالات متحده شیوع.

متوسط مثبت رای دادن در آمریکا بالاترین در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل به دلیل تست منابع محدود شد به این معنی که بدحال مردم قادر به آزمایش می شود.

ایالات متحده آمریکا ثبت پایین ترین رای مثبت در اواسط ماه ژوئن در 4.3 درصد است. این کشور رای مثبت دو برابر شده است و پس از رسیدن به 8.2% به عنوان ژوئیه 27.

بیشتر: چرا میله نقاط داغ برای COVID-19 انتقال

میانگین تعداد تست های انجام شده در سراسر کشور افزایش یافته است و 80 درصد از اوایل ماه ژوئن در حالی که روزانه تعداد موارد افزایش یافته توسط 215 درصد به نیویورک تایمز.

داده ها از ایالات متحده است که به عنوان ظهور نقاط نشان می دهد که چگونه و هنگامی که این ویروس شروع به گسترش است. برای مثال در آریزونا رای مثبت ماند حدود 7 درصد و به طور پیوسته افزایش یافته است در ماه ژوئن. در حال حاضر دولت کمترین رای مثبت در کشور در 22.67%.

یک ProPublica تحلیل نگاه دولت توسط دولت در هفت روز به طور متوسط از آزمایشات انجام شده و همچنین تعداد کلی موارد مثبت در هر دولتی از 25 مه-ژوئن 23.

این تحلیل نشان می دهد آریزونا تست افزایش 175% در حالی که تعداد موارد مثبت افزایش 698% معنی است که دولت را گسترش آزمایش می کند و نه حتی نزدیک به حسابداری برای افزایش موارد است.

در تگزاس رای مثبت ماند در حدود 5 ٪ در ماه مه و به طور پیوسته افزایش یافت طریق ژوئن. تگزاس در حال حاضر دارای یک رای مثبت از 12.9%. تست افزایش 98%, در حالی که تعداد موارد مثبت افزایش 273%.

فلوریدا شکست این کشور رکورد بیشترین موارد گزارش شده در یک روز از یک دولت با 15,300 موارد جدید در جولای 12. در فلوریدا به حال مثبت شدن نرخ در محدوده بین 2% -5%. مثبت نرخ سر به فلک کشید در طول ماه های ژوئن و در حال حاضر 19.2%. دولت آفتاب را تست کاهش 22%, در حالی که تعداد موارد مثبت افزایش 341%.

در ایالات نیویورک و ایندیانا, تست افزایش یافته در حالی که تعداد موارد مثبت کاهش یافته است. نیویورک شاهد افزایش 50 ٪ در تست و 60% کاهش در موارد, در حالی که ایندیانا دیدم 48 درصد افزایش در تست و 40 درصد کاهش در موارد.

این نقاط داده ها نشان می دهد که گسترش آزمایش است نه دلیل موج در موارد.

داده ها نشان می دهد که افزایش موارد در بسیاری از نقاط کشور را می توان به بازگشایی بیش از حد به سرعت. Lessler گفت: “تردیدی نیست” که تجدید حیات واقعی است و این افزایش در موارد مرتبط با آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

“این هرگز یک سوال از زمانی که ما آرامش اجتماعی فاصله این سوال که چه کنیم زمانی که ما آرامش اجتماعی فاصله,” او گفت:.

Lessler گفت: او نه یک فن از مکالمات در مورد باز کردن بیش از حد به زودی به دلیل “که حاکی از آن است که وجود دارد برخی از مقدار زمان ما می تواند منتظر کامل مستند که ساخته شده آن را جادویی می تواند یک مشکل دیگر. مسئله این بود که مکان های باز قبل از آنها تا به حال یک طرح کافی در مورد چگونه آنها را کنترل ویروس بدون اجتماعی فاصله اقدامات در محل.”

بیشتر: “این واقعا ویرانگر ما’: شهرهای ساحل ترس آنها نمی خواهد زنده ماندن یک تابستان COVID-19

به عنوان ایالات متحده در نبرد فزاینده موارد که منجر به ضعف و بیمارستان و دولت های محلی و ایالتی در حال کار به سرعت گسترش ویروس توسط الزامی یا تشویق ماسک و بستن اماکن انتقال بالا. Lessler گفت که او امیدوار است برای دیدن متحده دریافت خلاق و متفکر در برنامه های خود را برای کنترل این ویروس.

“هنگامی که مردم در حال فکر کردن در مورد خود ایمنی شخصی و خود را در معرض خطر از تجدید حیات آنها باید صبر کنید آنها باید با احتیاط در حال حاضر,” او گفت:. “… و نه صبر برای موارد یا مرگ یا بستری شدن در بیمارستان به افزایش در جامعه خود چون در آن زمان آن را افزایش می دهد اتفاق می افتد ویروس است که در حال حاضر گسترده است.”

امتیاز ما: تا حدودی نادرست

ما دارای ادعای “وجود دارد سنبله در coronavirus موارد به دلیل وجود سنبله در تست” به عنوان تا حدودی نادرست بر اساس تحقیقات ما. دو راه وجود دارد به این موضوع نگاه: تعداد موارد و مثبت هستند. درست است که گسترش آزمایش را نشان دهد بیشتر موارد مثبت. اما این غلط است که می گویند بیشتر تست ایجاد بیشتر موارد یا حساب های شدید را افزایش می دهد در مثبت بودن رای دادن. بالاتر رای مثبت میان گسترش آزمایش نتیجه از گسترش ویروس از طریق یک منطقه تست است.

ما واقعیت را بررسی کنید منابع:

  • دانشگاه جانز هاپکینز است که ایالات متحده دیدار که توصیه می شود تست معیارهای ؟

  • دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه روزانه دولتی توسط دولت روند تست

  • این COVID پیگیری پروژه های منطقه ای روزانه آزمون و درصد مثبت

  • ProPublica, هیچ, رئیس جمهور تهمت تست است باعث مورد شمارش به افزایش است. این ویروس فقط سریع تر پخش كردن

  • دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 داشبورد

  • نیویورک تایمز سنبله در ایالات متحده موارد دور جلبک تست انبساط

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: واقعیت بررسی: COVID-19 آزمون فاش کردن موارد نمی تواند بالاتر مثبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>