Analysis banner
تجزیه و تحلیل بنر

کسب و کار خودی

Trump and Merkel
مغلوب ساختن پیشی جستن و مرکل

گتی

  • آلمان جدید “خط مقدم “در غرب در جنگ سرد با چین و روسیه و با توجه به یک گزارش جدید توسط یک پیشرو در بریتانیا فکر می کنم تانک.

  • انگلستان فکر می کنم تانک RUSI می گوید کرملین به راه انداختن یک کمپین سیاسی دخالت در حالی که پکن می بیند آلمان به عنوان هدف اصلی برای توسعه اقتصادی, این گزارش نشان می دهد

  • رابطه بین برلین و واشنگتن بدتر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

  • “کاستی” در آلمان در رابطه با آمریکا به معنای این است که کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “آسان نیست” آلمان سفیر بریتانیا گفته خودی کسب و کار.

  • این گزارش می آید که کاخ سفید تایید می کند که ما را بیرون بکشد هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آلمان را تبدیل به جدید “خط مقدم” از غرب در جنگ سرد با روسیه و چین اما “دیگر احساس می کند آن را می توانید تکیه بر ما” برای حفاظت از, با توجه به یک گزارش جدید.

این گزارش که توسط لندن با دفاع از اتاق فکر موسسه سلطنتی خدمات امارات (RUSI) در می آید که کاخ سفید به طور رسمی اعلام کرد که آن را بیرون بکشد هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان است.

این نشان می دهد که کرملین به راه انداختن یک کمپین از دخالت سیاسی در این کشور با تمرکز بر ایجاد بی ثباتی در منطقه است.

تهدید از روسیه می آید به عنوان پکن نیز با تمرکز بر گسترش نفوذ خود را در آلمان نما “یک سری از سیاسی و اقتصادی مبتنی بر خطرات ناشی از چین است.”

نویسنده گزارش RUSI جان Kampfner آمده است که “آلمان است که در خط مقدم روسی و چینی ترکیبی اقدامات دخالت و نفوذ خود در اروپا است.”

با این حال مرکل دولت احساس می کند که دیگر نمی تواند بدون تکیه بر آمریکا به “زیر بنای آن امنیت” پس از یک سری از درگیری با صدراعظم و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به سال چهارم خود را به عنوان رئیس جمهور آن دیگر احساس می کند آن را می توانید تکیه بر ما برای زیر بنای آن امنیت” در این گزارش آمده.

این RUSI گزارش نشان می دهد که در حالی که روسیه دخالت است “تا حد زیادی سیاسی, تلاش برای تضعیف اعتماد عمومی به نهادهای دموکراتیک” چین متمرکز شده “عمدتا اقتصادی و دارایی.”

“آن چهره خطرات مختلف از روسیه گردان عمدتا در اطراف سایبر, امنیت, اما به هیچ وجه محدود به آن” Kampfner می گوید.

Andreas Michaelis, آلمان سفیر بریتانیا اخیرا گفته خودی کسب و کار است که “کاستی” در آلمان در رابطه با آمریکا به معنای این است که کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر “آسان نیست.”

“با تمام کاستی از نظر اطلاعات سیاست و همه چیز در حال تصمیم بدون مشورت این untidiness است که رخنه در ارتباط است, چیزی است که نگرانی های ما,” او گفت:.

آلمان و اتحاد با آمریکا تاریخی تحت فشار

German Chancellor Angela Merkel and U.S. President Donald Trump arrive for the group photo at the G7 Taormina summit on the island of Sicily on May 26, 2017 in Taormina, Italy.
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسند برای عکس گروهی در G7 تائورمینا اجلاس در جزیره سیسیل در مه 26, 2017 در تائورمینا ایتالیا.

Sean گالوپ/گتی ایماژ

مرکل در رابطه با تهمت بوده و تحت فشار به تازگی در میان یک سری از مشخصات بالا در سیاست خارجی درگیری.

مرکل دولت واکنش نشان داد و با عصبانیت به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج نیروهای نظامی از آلمان بعد از این سال.

یوهان Wadephul ارشد رقم در صدراعظم آلمان اتحادیه دموکرات مسیحی حزب ماه گذشته گفت: “ما انتظار داریم ما پیشرو متحد به عمل به عنوان یک مدل با جهت گیری و تعادل — نه حداکثر فشار.

“شما درمان نمی شرکای شبیه به این.”

پیتر Beyer آلمان هماهنگ کننده اطلس همکاری گفت: آن را “کاملا غیر قابل قبول است.”

در یک ردیف جداگانه اتحادیه اروپا و مقامات “خشمگین” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلومبرگ گزارش پس از رئیس جمهور نقل مکان کرد به خاموش آلمان و بقیه اروپا از کاخ سفید مذاکرات میان رهبران صربستان و کوزوو است. مرکل نقش برجسته ای در تلاش برای واسطه آشتی بین دو کشور.

تهمت نیز باعث خشم و انزجار در آلمان پس از گزارش به دنبال به دست آوردن دسترسی منحصر به فرد به یک coronavirus واکسن در حال توسعه در کشور است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله