هورا! ‘بزرگ, انگلیسی, پخت’ مخفیانه فیلمبرداری فصل جدید


The Great British Bake Off Is Secretly Filming a New Season in a Different Location
پل هالیوود Prue لیت, Noel Fielding و Sandi Toksvig در ‘بزرگ, انگلیسی, پخت’ حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

نانوا هستند در چادر! در حالی که در حال انجام coronavirus همه گیر شده متوقف اکثر تلویزیون و تولید فیلم در سراسر جهان, بازیگران و خدمه از بزرگ انگلیسی پخت مخفیانه شروع فیلمبرداری فصل جدید از محبوب انگلیسی رقابت های سری در اوایل این ماه.

به عنوان طرفداران این واقعیت نشان می دانید, آن را به طور معمول فیلم برداری در داخل یک چادر بزرگ ساخته شده در انگلستان Welford پارک هر چند در فصل جاری گزارش شده است که در یک “بیشتر COVID پسند محل” با توجه به مهلت.

انتشار گزارش می دهد که GBBOکه قرار بود به شروع به تیراندازی دوباره در مارس قبل از بحران بهداشت و درمان در زمان برگزاری شروع فیلمبرداری فصل جدید در اطراف جولای 8. به منظور اطمینان از همه ایمنی خدمه شرکت کنندگان و داوران بودند همه قرنطینه منجر به فیلمبرداری اجازه می دهد به صورت امن فرد-به-فرد تماس در مجموعه.

عشق محصولات تولید GBBO و گری دیوی, مدیر عامل شرکت Sky Studios, شرکت مادر آن نشان داد که فیلمبرداری “رفتن بسیار خوب” است.

Sky Studios’ رئیس تجاری افسر جین Millichip کاهش یافته است می گویند خیلی در مورد تحولات اخیر اما گفت: شرکت کنندگان در مجازی پخش مطبوعات انجمن صنفی ناهار: “این همه اتفاق می افتد در اعماق راز, جایی در تاریک ترین و عمیق ترین بریتانیا در shires.”

دیوی اضافه شده است که نشان می دهد دارای 55 صفحه “کتاب مقدس” از پروتکل های ایمنی و آماده به ساقه را از طریق بیشتر coronavirus خوشه در صورت لزوم. “آن را محتاطانه به انجام است که به دلیل نیاز به تعطیل یک تولید دوباره اواسط ساقه خواهد بود واقعا فاجعه بار” او توضیح داد.

به عنوان زمانی که طرفداران را ببینید بیشتر GBBO بر روی صفحه نمایش کوچک? دیوی و Millichip اشاره کرد که ساکنان انگلستان می توانید انتظار برای تماشای اضافی نانوا رقابت برای جایزه بعد از این سال.

با توجه به اینکه برنامه جریان از طریق Netflix در ایالات متحده آمریکا (که در آن است در واقع شناخته شده به عنوان بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد) یک stateside برتر تاریخ است که هنوز هم در هوا. در واقع این احتمال وجود دارد که یک فصل جدید نمی خواهد رها کردن در امریکا تا 2021.

پس از اکران آن در ماه اوت 2010, GBBO اتحاد تاج 10 برندگان از جمله فن مورد علاقه های نانسی Birtwhistle و نادیا حسین. دومی پخت قهرمان, 35, حتی فرصتی برای طبخ در کنار پرنس ویلیام و دوشس کیت در ماه دسامبر 2019 به عنوان بخشی از یک سخنرانی تلویزیونی ویژه کریسمس و او بنا به گزارش جدید نشان می دهد با چشم عجیب و غریب‘s قهوهای مایل به زرد فرانسه در آثار.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>