صدها نفر از غرق یک ممفیس مینی گلف مرکز پس از گفت آنها نمی بازپرداخت به دلیل ازدحام بیش از حد


A video posted on social media showed teenagers wreaking havoc at the Putt-Putt Fun Center in Memphis after being told that the center was closing because of COVID-19 restrictions but wouldn't issue refunds.
یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد نوجوانان wreaking ویران در زدن توپ زدن توپ سرگرم کننده مرکز در ممفیس پس از گفت که این مرکز بسته شد به دلیل COVID-19 محدودیت اما نمی خواهد موضوع را بازپرداخت.

تصویر تصویری از درخت/YouTube

  • هرج و مرج فوران روز شنبه در زدن توپ زدن توپ سرگرم کننده مرکز در ممفیس ،

  • بین 300 تا 400 نوجوانان جمع آوری شده وجود دارد اما یک جمعیت بزرگ نقض coronavirus مربوط به محدودیت. مرکز بسته شده اما کارکنان گفت: آنها نمی خواهد موضوع بازپرداخت WREG گزارش شده است.

  • یک ویدئو نشان داد یک گروه از نوجوانان رفتن بالستیک با برخی از پرتاب پلاستیکی تقسیم می ایستد و در کارکنان. دیگر به نظر می رسد برای نشان دادن یک دختر تف در یک کارگر.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک گروه از نوجوانان گرفتار شد در دوربین wreaking ویران در یک مینی گلف مرکز در ممفیس تنسی در روز شنبه.

بین 300 تا 400 نوجوانان با حضور در زدن توپ زدن توپ سرگرم کننده مرکز اما جمعیت که اندازه نقض coronavirus مربوط به محدودیت WREG محلی CBS وابسته شده است.

زدن توپ زدن توپ سرگرم کننده مرکز تصمیم گرفت به دلیل ازدحام بیش از حد — اما همه چیز رفت و چپ چپ زمانی که کارکنان گفت: آنها نمی خواهد موضوع بازپرداخت WREG گفت.

یک ویدئو نشان داد که برخی از نوجوانان, بسیاری از آنها نمی شد با پوشیدن ماسک پرتاب مقالات پلاستیکی تقسیم و جمعیت کنترل می ایستد بیش از پول نقد ثبت نام در کارکنان در طرف دیگر.

فیلم دیگری به نظر می رسد برای نشان دادن یک دختر تف در یک کارمند.

همانطور که از روز دوشنبه ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 4.2 میلیون coronavirus موارد و بیش از 147,100 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تنسی که تجربه افزایش ویروس موارد در پایان ماه ژوئن تایید کرده بود بیش از 93,900 موارد و حداقل 967 مرگ و میر.

بسیار مسری گسترش عفونت به طور معمول از طریق قطرات ساطع شده هنگامی که یک فرد سرفه می کند صحبت می کند و یا عطسه. یک مطالعه منتشر شده در ماه مه در بر داشت که صحبت کردن بود که “به احتمال زیاد حالت” از انتقال. آن را نیز ممکن است برای یک فرد که هرگز نشان می دهد علائم به گسترش این بیماری به دیگران آنها را در تماس با آمده.

زدن توپ زدن توپ سرگرم کننده مرکز مدیر کل هارون Bos توصیف هرج و مرج در بیانیه ای به WREG به عنوان چیزی است که این مرکز تا به حال “هرگز با تجربه در 57 سال از کسب و کار است.” او گفت که در حالی که هیچ کس مجروح شد رفتن به جلو تمام افراد زیر سن قانونی باید به همراه والدین یا قیم یا خواسته خواهد شد که به ترک.

“پدر و مادر تصمیم به ترک گروه زیادی از نوجوانان در مرکز ما بدون نظارت. برخی از این افراد تصمیم به ایجاد اختلال دوست دارد که ما را دیده اند هرگز” Bos گفت: “ما به طور جدی در تلاش برای شناسایی کسانی که درگیر و آنها را مسئول اعمال خود است.”

WREG گزارش داد که یک دختر 13 ساله و پسر صادر شده بود یک نوجوان احضار برای رفتار آشوبگرانه.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>