ایران نیروی دریایی شاخه های موشکی در مسخره کردن ما ناو هواپیمابر در تنگه هرمز

ایران نیروی دریایی شلیک یک موشک از بالگرد در آمریکا یک ناو هواپیمابر در تنگه هرمز در روز سه شنبه – یک جعلی که ایران شبه نظامی سپاه پاسداران به حال یدک کشیده به آبراه استراتژیک به عنوان بخشی از بازی های جنگی و نظامیان است که نشان دادن مداوم تهدید درگیری میان تهران و واشنگتن است.

فیلم پخش در تلویزیون دولتی ایران نشان داد ماکت کشتی زده بودن پرتابه به عنوان بخشی از ورزش ایران به نام “پیامبر بزرگ 14.” ایران کماندوهای پس از آن سریع طناب از هلیکوپتر بر روی مسخره نیمیتز کلاس حامل شبیه یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس – به عنوان دیگر ایران نیروی دریایی محاصره این کشتی به احتمال زیاد یک بارج لگد زدن تا سفید امواج در پی خود.

ایران ادعا می کند انتقام برای قاسم سلیمانی کشتن: نیروی دریایی ایالات متحده است که هنوز هم یک هدف

Cmdr. ربکا Rebarich یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 در بحرین گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که نیروی دریایی آگاه بود از ایران تمرین نظامی که درگیر حمله به یک مدل از یک کشتی شبیه به یک حرکت ناو هواپیمابر.

“این ورزش است مختل عملیات ائتلاف در منطقه و نه تا به حال هر گونه اثرات به جریان آزاد تجارت در تنگه هرمز و آبهای اطراف,” او گفت:.

هنوز Al Udeid پایگاه هوایی و Al Dhafra پایگاه هوایی پایگاه نظامی در امارات متحده عربی مسکن آمریکا نیروهای نظامی و هواپیما رفت بالا هشدار زمانی که ایران با ارسال چندین موشک به جنوب خلیج فارس به عنوان بخشی از تمرینات نظامی.

“ایمنی و انعطاف پذیری ما و اعضای ائتلاف اولویت است” گفت: نیروی دریایی سروان ، بیل شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی. “ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد این غیر مسئولانه موشکی راه اندازی در مجاورت انباشته دریایی حمل و نقل خط.”

در یکی از تمرین های مشابه در سال 2015 ایران و نیروی دریایی غرق شد ماکت ناو هواپیمابر ایالات متحده. حدود 20 درصد از نفت جهان از طریق تنگه هرمز نقطه ورود به خلیج فارس است.

تنش بین ایران و آمریکا به شدت افزایش یافت پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ایالات متحده از ایران را تا سال 2015 ایران با شش قدرت جهانی و reimposed تحریم است که باید محدود تهران و صادرات نفت را آورده و اقتصاد خود را متوقف. در تابستان گذشته واشنگتن مقصر تهران برای یک سری از حوادث مرموز و هدف قرار دادن منطقه نفتکش ها و دو کشور به نظر می رسد در آستانه جنگ در ماه ژانویه پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد. ایران در پاسخ به شلیک موشک های بالستیک هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق است.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور موثر پریشان هر دو کشور برای ماه وجود داشته اند نشانه هایی از یک تجدید بالقوه برای رویارویی آشکار به عنوان ایالات متحده تحت فشار قرار دادند به گسترش سازمان ملل متحد سلاح های آمریکا در تهران. آن منقضی می شود در ماه اکتبر.

داخل ایران: امریکا تاریخ در ایران منجر به مخلوط از خشم و حیرت و خستگی

هفته گذشته ایران واکنش نشان داد و با عصبانیت پس از ایالات متحده, F-15, جنگنده, جت انجام چه Pentagoncalled یک “استاندارد بازرسی چشمی” از یک ایرانی هواپیمای تجاری آن را به عنوان پرواز بر فراز سوریه است. ایران رسانه های دولتی ادعا که ایالات متحده جت جنگنده را به عهده گرفت “خطرناک” مانور نزدیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی و منتشر شد ویدئوها نشان دادن ظاهرا متزلزل و مجروح شدن مسافران است. پنتاگون گفت: اعتقاد بر این هواپیما منحرف شده بود از تاسیس هوایی تجاری راهرو.

در هفته های اخیر نیز وجود داشته اند یک سری غیر قابل توضیح از آتش سوزی و انفجار در ایران کلید نظامی امنیتی و سایت های صنعتی از جمله در ایران عمده تاسیسات هسته ای در نطنز. مقامات در برخی موارد مقصر حوادث و یا خطای انسانی است اما تعداد حوادث و مکان خود را نیز وادار به حدس و گمان که خرابکاری توسط یک قدرت خارجی – اسرائیل برای مثال – و یا یک گروه مخالف می تواند یک عامل باشد.

“ما یک سیاست بلند مدت در این دوره از بسیاری از دولت اجازه نمی دهد ایران به توانایی های هسته ای,” وزیر امور خارجه اسرائیل گابی اشکنازی گفت: در این ماه اضافه کردن به حدس. “ما اقدامات که در حال better left unsaid.”

که رفتن به از خط خارج ایالات متحده در انتخابات؟: مقصر ممکن است نزدیک به خانه

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: ایران آتش سوزی در جعلی آمریکا ناو هواپیمابر در تنگه هرمز جنگ بازی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>