جنیفر لوپز و الکس رودریگز فروش خانه ساحل مالیبو 8 میلیون دلار

ساخت حرکت می کند! جنیفر لوپز و الکس رودریگز ذکر شده اند خود را به ساحل خانه در مالیبو کالیفرنیا.

در اوشن ساید خانه “در طبقه” خواننده 51 و سابق نیویورک یانکیز, بازیکن, 45, دهانه بیش از 4400 متر مربع و امکانات 50 فوت از ساحل. اقامت نیز دارای پنج اتاق خواب و 4.5 حمام و سرویس بهداشتی.

درگیر زن و شوهر در حال فروش خانه 8 میلیون دلار است. خریداران علاقه مند می توانند تور آن در شخص و یا عملا از طریق ویدئو چت. این جفت ارز خرید خانه از Jeremy Piven برای $6.6 میلیون در ماه فوریه 2019 با توجه به لس آنجلس تایمزو لوپز به صحبت کرد Fixer Upper‘s جوانا Gaines سال گذشته مورد بازسازی قرار گیرد.

لوپز و رودریگز شروع دوستیابی در سال 2017. بازنشسته ورزشکار پیشنهاد به گرمی نامزد در طول جفت گرمسیری, گریز در ماه مارس 2019. برنامه های عروسی خود, اما, اند را در خود نگه دارد با توجه به جهانی شیوع کروناویروس.

این زرنگ بازیگر نشان داد در مه “هیچ کس نمی داند” زمانی که آنها قادر خواهید بود خود را به مراسم. “وجود دارد هیچ برنامه ریزی در حال حاضر,” او توضیح داد که در امروز نشان می دهد. “شما فقط باید به نوع صبر کنید و ببینید که چگونه این همه نقش و آن را ناامید کننده در یک سطح است.”

لوپز ادامه داد: “پس از سوپر باول و پس از دنیای رقص, پس از ما به پایان رسید فیلمبرداری آن من برنامه ریزی شده به زمان است که آنچه ما انجام می دهیم به نوعی در حال حاضر, اما در همان زمان, شما می دانید, ما تا به حال مقدار زیادی از برنامه ریزی برای تابستان امسال و در این سال. اما همه چیز را به نوعی در خود نگه دارد در حال حاضر.”

لوپز سهام 12 ساله, دوقلو, Emme و حداکثر با شوهر سابق Marc Anthony. رودریگز بخشی از سهام دختران ناتاشا, 15 و الا 12 با همسر سابق سینتیا Scurtis.

در سپتامبر 2019 در “let’s Get Loud” اواز خوان گفت که فرزندان او خواهد بود علاقه مند به داشتن یک کودک با رودریگز. “من فکر می کنم آنها را به برادر یا خواهر” او گفت اضافی در زمان.

لوپز همچنین نشان داد که چگونه بچه های خود را همراه با رودریگز اضافه کرد: “آنها عاشق داشتن [الکس دختران] ناتاشا و الا در زندگی خود و داشتن دو پاداش اضافی ، … ما واقعا به فرم یک خانواده مخلوط و من فکر می کنم آنها همه را هیجان زده می شود.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن عکس های از لوپز و رودریگز ساحل مالیبو ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net