جان الیور سرزنش چین برای عدم وجود خود را از دانش در مورد اویغوری اردوگاه های کار اجباری


جان الیور گفت: روز یکشنبه هفته گذشته امشب قرار بود درباره مژه که بیشتر فقط برای راه اندازی یک Infinite تصویری. خالق آن “مناسب است,” او گفت: “یک مژه-curler یک ابزار حیاتی در هر کسی زیبایی آرسنال و وجود دارد یک گروه قومی در چین که به طور سیستماتیک surveilled و زندانی در تلاش برای اصل پاک کردن فرهنگ خود کردن نقشه.” الیور شروع با اصول اولیه: “مردم در سوال هستند Uighurs. آنها عمدتا عمدتا اقلیت های مسلمان در منطقه ای از چین به نام سین کیانگ و دولت چین بوده و درمان آنها را کاملا وحشتناکی است.”

“اگر این اولین بار است که شما در حال شنیدن حدود یک میلیون نفر تخمین زده ایم که برگزار شده است در اردوگاه های بازداشت — عمدتا Uighurs اما همچنین قزاق ها و دیگر اقلیت های قومی — you are not alone” الیور گفت. “و این شاید به این دلیل که چین آن را در بهترین سطح برای حفظ این داستان از گرفتن.” که ممکن است سخت تر در حال حاضر به دلیل برخی از ماسک های صورت و دیگر PPE مورد استفاده در امریکا است که به احتمال زیاد ساخته شده توسط مجبور اویغوری کار ساخت ما همدست او اضافه شده است. “و در حالی که به وضوح وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد وحشتناک بودن شیوه های پنهان عمیق در زنجیره تامین جهانی سرمایه داری, آنچه که اتفاق می افتد به Uighurs است به خصوص وحشتناک. پس امشب اجازه دهید بحث در مورد آنها: آنها چه کسانی هستند, چه اتفاقی می افتد به آنها را و چرا؟”

الیور زد هر چند کمی از دشمنی تاریخی بین Uighurs و پکن در سال 2009 شورش و چین را سرکوب با رئیس جمهور چین در سال 2014 اعتصاب سخت در برابر خشونت آمیز و تروریسم قانون — “فکر می کنم از آن به عنوان قانون پاتریوت در استروئیدها” — و در حال حاضر گزارش اقلیت-مانند حق شفعه دستگیری و بهانه: “آنها به سادگی فعال بودن” و ارسال آنها را به مفید “آموزش فنی و حرفه ای تاسیسات” در میان دیگر حسن تعبیر برای “فرهنگی حک.”

“هر زمان که فشار بر این دولت چین شده است سریع به استفاده از whataboutism,” الیور گفت. “آنها در پاسخ به آمریکا انتقاد با استناد به جنایات اعم از او نسل کشی بومیان آمریکا به جورج فلوید را مرگ.” کسانی که “در حال نمایشگاه بازدید کسانی که منصفانه نقاط سمت راست وجود دارد,” او گفت:, “اما آن را نیز به طور کامل ممکن است برای دو چیز به اشتباه در همان زمان.” چه می توانید انجام دهید ؟ توجه او گفت:. سازمان دیده بان زیر.

داستان های بیشتر از theweek.com
فدرال می گویند که آنها نمی خواهد ترک پورتلند تا خشونت متوقف می شود. خصوصی آنها واگذار آنها سوخت که خشونت.
بیس coronavirus بحران امریکا در مینیاتور
Trevor Noah دیوهای بهداشت ، تام پنبه با ‘کمتر نژادی تفرقه’ برده داری برنامه درسی برای دانش آموزان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de