Kelsea Ballerini نشان می دهد که نوشیدن تیلور سویفت توصیه می شود برای ‘فولکلور’

مکیف مخلوط! Kelsea Ballerini می خواستم برای لذت بردن از Taylor Swift‘s آلبوم جدید, فولکلور, با یک نوشیدنی در دست, اما او نیاز به جایزه گرمی برنده مشاوره در مورد بهترین نوشیدنی الکلی.

“من پیامک او روز گذشته و من مانند,” خوب. من شراب قرمز-ing? من منهتن-ing? من تکیلا تیراندازی؟’… مثل جایی که من هستم رفتن?'” “سوراخ در بطری” خواننده 26 گفته مخلوط 104.1 را مهندسان کندی صحبت با افراد مشهور در روز سه شنبه, جولای 28.

Ballerini افزود: “او مانند” شراب قرمز … دست و پنجه نرم کردن.'”

به “ملکه بازگشت به خانه?” خواننده — که خود اعلام کرد “فن فوق العاده” از, سریع, 30 — اعتراف کرد که او هنوز هم نه به طور کامل گوش دادن به این آلبوم است.

Kelsea Ballerini Reveals Drink Taylor Swift Recommended Folklore
Kelsea Ballerini و تیلور سویفت. علامت هامفری/AP/شاتر; بث Garrabrant

“من فقط آن را داده سریع آهنگ صبح امروز در حالی که داشتن قهوه,” او گفت:. “من واقعا نیاز به آن گوش سزاوار است قبل از صحبت کردن در مورد آن است.”

اما Ballerini گفت که او از طرفداران سویفت توانایی برای تغییر گروه فیلم و همکاری با هنرمندانی چون ملی را هارون DessnerBon Iver را جاستین ورنون و ترانه سرا Jack Antonoff.

“این نشان می دهد که او هنرمندی و حس نوشتن ترانه فقط قادر به نوسان پاندول به جلو و عقب در ژانرهای مختلف و متفاوت همکاران,” او توضیح داد. “آن را هنوز هم نگه می دارد تا آن دیوانه. هنوز بسیاری از مردم می تواند انجام دهد.”

Ballerini شده است یک عضو از “فضای خالی” خواننده BFF تیم ملی برای سال. از “Miss Me More” songstress گفت: بیلبورد در سال 2017 که سریع حتی او داده آهنگسازی مشاوره.

“[تیلور]’s واقعا خوب بودن خود را,” او گفت: در آن زمان. “که همیشه او مشاوره — برو با دل و روده خود با قلب خود به دنبال آن است و نه چیز دیگری.”

یک سال بعد Ballerini نشان داد قدردانی خود را برای سریع هنگامی که او تحت پوشش پنسیلوانیا مادری آهنگ “ظریف” از طریق Instagram.

“عشق او به عنوان یک انسان اما لعنت به من عشق او را به عنوان یک ترانه سرا” او زیر نویس پست. “لرزش آن را خاموش” خواننده پاسخ داد: “KELSEA این فرشته, فوق العاده, نفیس, دوست داشتنی, بسیار عالی است.”

سویفت تعجب طرفداران هنگامی که او کاهش یافته هشتمین آلبوم استودیویی — ثبت شده در قرنطینه میان coronavirus همه گیر در پنج شنبه, جولای 24.

“بسیاری از چیزهایی که من برنامه ریزی شده بود در این تابستان نیست در نهایت اتفاق می افتد, اما چیزی است که من تا به حال برنامه ریزی است که اتفاق می افتد,” او نوشت: در یک یادداشت طولانی یک روز پیش از آن. “من نوشت و ثبت این موسیقی در انزوا اما به همکاری با برخی از موسیقی قهرمانان از معدن. … قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در ‘کامل’ اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است. دل و روده من است و به من گفتن که شما را چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>