کیم کارداشیان بازگشت به L. A. بعد از 1 روز با Kanye West در وایومینگ

پشت بر روی زمین جامد. کیم کارداشیان بازگشت به لس آنجلس در روز سه شنبه, جولای 28, پس از یک سفر سریع به وایومینگ برای دیدن شوهرش, Kanye West, پس از بحث برانگیز خود در مورد اظهارات خود و خانواده خود را قبلا در این ماه است.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره, 39, وارد, وب کم, L. A. روز سه شنبه TMZ گزارش یک روز پس از reuniting با غرب, 43, در مرتع پرورش احشام در کودی, Wyoming.

زن و شوهر خال خال شد در خارج از وندی در جمعه, جولای 27. این Skims خالق بود و بعد از آن دیده می شود به دنبال عاطفی در عکس های منتشر شده توسط ایمیل های روزانهبه عنوان دو صحبت در داخل وسیله نقلیه خود را.

Kim Kardashian Flies Back to L.A. After Spending a Day With Kanye West in Wyoming
کنی وست و کیم کارداشیان غرب وال استریت ژورنال. مجله مبتکر جوایز در نیویورک در نوامبر 6, 2019. استفان Lovekin/شاتر

کارداشیان سفر نخستین بار است که پدر و مادر که چهار فرزند شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه بودند در همان محل پس از غرب اظهارات تکان دهنده در انتخابات ریاست جمهوری رالی در کارولینای جنوبی در جولای 19.

در طول Yeezy طراح گفتار او قطره قطره نشان داد که او و همسرش تا به حال تقریبا خاتمه یافته بارداری اول خود را. روز بعد او رفت و در توییتر بیهوده گویی کارگردانی در کارداشیان و مادرش در قانون, Kris Jenner.

در توییت غرب ادعا کرد که از تلاش برای قفل کردن او در یک مرکز روانپزشکی. او همچنین ناودان Jenner, 64 و گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد او را به دیدن فرزندان خود.

در جولای 21, نوازنده را tweetstorm ادامه داد: با او مدعی است که او شده است می خواهم “در تلاش برای گرفتن طلاق” از KKW زیبایی موسس برای نزدیک به دو سال و پس از آن او را متهم و او را از خیانت بر او با Meek Mill.

غرب علنا عذرخواهی به همسرش در شنبه, جولای 25 و ساعت بعد یک منبع گفت:” ما هفتگی است که او به یک بیمارستان محلی و دیده می شد توسط یک پزشک برای او اضطراب است.

رپر نیست در پرواز بازگشت از وایومینگ با همسر خود در روز سه شنبه یک منبع گفتن ما که “او قصد دارد به ماندن در آنجا تا زمانی که آلبوم او به پایان رسید” شده است و “رسیدن به هنرمندان و تولید کنندگان او را دوست دارد به می آیند پرواز بود در آلبوم جدید خود.”

غرب است و بر اساس خود را در مرتع پرورش احشام “در سال گذشته” منبع دیگری گفت: ما به طور انحصاری در روز سه شنبه و “کیم می رود در مورد یک بار در هر پنج هفته به ارمغان می آورد و بچه ها.”

یک سوم منبع اشاره کرد که ستاره واقعیت این است که “نه با تمرکز بر آنچه که او گفت. او با تمرکز بر خوب بودن” در این نقطه است.

رپر که دو قطبی و بومی کالیفرنیا آزمایش شده اند بسیاری به تازگی اما کارداشیان در تلاش است برای محافظت از خود چهار بچه از مسائل.

“کیم و خانواده اش در حال حفاظت از کودکان و نوجوانان او سهام با Kanye از همه این درام و Kanye وضعیت” خودی گفت: ما در روز سه شنبه اشاره کرد که Kardashian را “خانواده” در حال کار با هم به مطمئن شوید که غرب رفتار نامنظم است و نگهداری از آنها.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>