مدونا حساب پرچم Instagram پس از به اشتراک گذاری ‘False’ Coronavirus اطلاعات

مدونا هیچ غریبه ای به سانسور. این برنده جایزه گرمی را گسترش اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس منجر به حساب او بودن پرچم Instagram.

این “آویزان” خواننده 61 ارسال شده در یک ویدیو به رسانه های اجتماعی پلت فرم است که ترویج یک COVID-19 تئوری توطئه. در این کلیپ دکتر استلا امانوئل ادعا شده که یک درمان است “یافت شده است و ثابت شده است و در دسترس برای ماه” از طریق ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. هوستون مبتنی بر پزشک ادعا کرد که درمان 350 coronavirus بیماران با دارو.

“آنها ترجیح می دهند ترس آنها را کنترل و اجازه دریافت غنی غنی و فقیر و بیمار دریافت مریض تر,” مدونا مزبور پس از هر The Daily Beast. “این کاری است که من قهرمان — با تشکر از شما استلا امانوئل.”

Madonna Flagged by Instagram After Sharing False Coronavirus Information
مدونا اریک Pendzich/شاتر

Instagram سانسور ویدیو در روز سه شنبه, جولای 28. کلیپ محو شده بود و “اطلاعات نادرست” عنوان شد قرار داده شده بیش از آن است. علاوه بر این یک لینک که اضافه شد افشا و خنثی امانوئل ادعا و نشان داد که درمان وجود ندارد در این زمان.

بحث پست است و دیگر حاضر در Madonna رسمی Instagram صفحه.

در اوایل این هفته, Donald Trump Jr. در مواجهه با یک وضعیت مشابه برای تویت کردن همان تصویری که مدونا. توییتر به طور موقت به حالت تعلیق برخی از ویژگی های حساب برای ترویج تئوری توطئه تصویری به دلیل آن بود در برابر پلت فرم های.

هرزه برای Trump Jr., 42, گفت اخبار بی بی سی در دوشنبه 27 ژوئیه که توییتر تصمیم به قرار دادن محدودیت روی حساب است “فراتر از رنگ پریده” و اضافه کرد: “توییتر تعلیق همین جونیور برای به اشتراک گذاری ویروسی تصویری از متخصصان پزشکی بحث در مورد دیدگاه های خود را در هیدروکسی کلروکین است بیشتر ثابت می کند که بزرگ فناوری قصد کشتن آزادی بیان آنلاین و یکی دیگر از نمونه ای از آنها را به ارتکاب انتخابات دخالت به سرکوب جمهوری خواه صدای.”

مدونا برای او دارای عناوین ساخته شده برای او نظرات و اقدامات میان بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از در حال حاضر. در ماه آوریل او نوشته شده “قرنطینه خاطرات” تصویری به روز رسانی Instagram مورد برنامه های خود را پس از تست برای coronavirus آنتی بادی است.

“در زمان تست روز دیگر و من متوجه شدم که من باید این آنتی بادی,” او گفت: در آن زمان. “پس فردا من فقط رفتن برای یک درایو طولانی در یک ماشین و من میخوام رول پایین پنجره و من میخوام تنفس — من میخوام نفس در COVID-19 air.”

ما هفتگی رسیده به مدونا تکرار برای نظر.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>