زائران برای شروع کوچک شده حج امروز

زائران برای شروع کوچک شده حج امروز

مکه: حجاج آغاز خواهد شد در این سال کوچک شده سالانه حج از امروز (چهارشنبه) به عنوان عربستان میزبان حد جمع آوری و برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در طول پنج روز زیارت.

حج یکی از پنج رکن اسلام است و باید برای سفت مسلمانان حداقل یک بار در طول عمر خود است که معمولا یکی از بزرگترین تجمعات مذهبی.

اما در این سال تنها به 10 ، 000 نفر در حال حاضر ساکن در این کشور پادشاهی را به شرکت در مراسم یک بخش کوچکی از 2.5 میلیون زائر از سراسر جهان که با حضور سال گذشته است.

“وجود دارد هیچ امنیتی مربوط به نگرانی در این زیارت اما (کوچک) است که برای محافظت از زائران از خطر این بیماری همه گیر” گفت: خالد بن Qarar Al-Harbi عربستان به عنوان مدیر امنیت عمومی.

زائران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله در طول یک سری از مراسم مذهبی که در حال تکمیل بیش از پنج روز در شهر مقدس مکه و اطراف آن در غرب عربستان سعودی است.

کسانی که انتخاب شده برای شرکت در حج بودند موضوع را به متوسط بررسی قرار داده و در قرنطینه به عنوان آنها شروع به trickling به مکه در آخر هفته.

رسانه های دولتی نشان داد سلامت کارگران sanitising توشه خود را و برخی از زائران گزارش داده شده مچبند الکترونیکی به مقامات اجازه می دهد برای نظارت بر محل نگهداری آنها.

کارگران محکم برومس و مواد ضد عفونی کننده ها دیده می شد تمیز کردن این منطقه در اطراف کعبه ساختار در مرکز مسجد آویخته در طلا دوزی پارچه نسبت که مسلمانان در سراسر جهان دعا کنید.

حج مقامات محاصره کعبه را در این سال گفت: زائران اجازه داده نخواهد شد به لمس آن برای محدود کردن احتمال عفونت است.

آنها همچنین گزارش داد راه اندازی چندین امکانات بهداشتی, تلفن همراه, درمانگاه و آمبولانس به تهیه کردن به زائران.

مطبوعات خارجی محروم شده از این سال را به حج معمولا بزرگ جهانی رویداد رسانه ای به عنوان دولت تدابیر دسترسی به مکه.

‘وصف ناپذیر احساس’

عربستان مقامات در ابتدا گفت: تنها حدود 1000 زائران ساکن در انگلستان مجاز خواهد بود برای حج, اما گزارش رسانه های محلی می گویند به عنوان بسیاری از 10,000 خواهد شد مجاز به شرکت.

برخی از 70 درصد از این زائران خارجی هستند ساکن در انگلستان در حالی که بقیه خواهد بود شهروندان سعودی, مقامات گفت.

همه نمازگزاران شد نیاز به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از ورود در مکه و نیز به قرنطینه پس از زیارت به عنوان تعدادی از موارد در پادشاهی نزدیک 270,000 — یکی از بزرگترین شیوع بیماری در خاورمیانه است.

آنها داده شد استادانه درست شده ملایمت کیت که شامل سترون سنگریزه برای سنگسار مراسم ضد عفونی کننده, ماسک نماز فرش و علما بدون درز لباس سفید پوشیده شده توسط زائران با توجه به وزارت حج سند برنامه.

“من انتظار ندارد در میان میلیون ها نفر از مسلمانان به برکت تصویب” اماراتی زائر Abdullah al-Kathiri گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط رسانه های عربستان وزارت.

“این یک احساس وصف ناپذیر… به خصوص از آن است که من برای اولین بار زیارت.”

سازمان حج و وزارت گفت: non-عربستان ساکنان از پادشاهی از حدود 160 کشور جهان به رقابت در آنلاین انتخاب روند اما نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم استفاده شود.

برخی نا امید متقاضیان شکایت کرده اند که دولت در اجرای قرعه کشی شد به وضوح مشخص است و هیچ دلیلی برای داده شد خود را رد.

رکود اقتصادی

سازمان حج و وزارت سابقه سیل از نگران نمایش داده شد در توییتر از رد متقاضیان است.

اما حج وزیر محمد بنتن اصرار فرایند شفاف گفتن عربستان متعلق به تابناک تلویزیون است که “سلامت عوامل” شکل گرفته بر اساس انتخاب.

با وجود این همه گیر بسیاری از زائران در نظر آن را امن تر برای شرکت در این سال مراسم بدون معمول عظیم جمعیت قراردادن به کوچک سایت های مذهبی که آن را به یک لجستیکی کابوس و خطر سلامت.

حتی به طور منظم در یک سال حج برگ زائران در معرض یک میزبان از بیماری.

دولت مدرج بازگشت از حج به عنوان آن می تواند یک منبع بزرگ از سرایت اما حرکت خواهد تعمیق پادشاهی رکود اقتصادی تحلیلگران می گویند.

عربستان سعودی است که در حال حاضر رو به یک رکود اقتصادی در قیمت نفت به دلیل کاهش تقاضای جهانی رانده شده توسط ملی مستندات که باعث شده سیاست های ریاضتی از جمله سه برابر از مالیات بر ارزش افزوده و کاهش کارمندان دولت’ کمک هزینه.

این ویروس نیز کتک زیارت متکی به کسب و کار است که پشتیبانی از صدها هزار شغل در مکه از سفر عوامل به خیابان آرایشگران و مغازه های سوغات.

حج و در طول سال عمره و زیارت همراه با چنگک جمع کردن در برخی از 12 میلیارد دلار در سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de