دادستان: ‘هشدار دهنده’ ماکسول که ممکن است انتشار قربانیان

فایل – در این چهار شنبه, جولای 2, 2020, فایل, عکس, Audrey اشتراوس اقدام ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک, حرکات به عنوان او صحبت می کند در یک کنفرانس خبری اعلام اتهام علیه Ghislaine ماکسول برای او به اتهام نقش در استثمار جنسی و سوء استفاده از چند جزئی دختران توسط جفری اپستاین در نیویورک است. دادستان گفت: در نیویورک در روز سه شنبه, جولای 28, 2020, که برخی از شاهدان در پرونده جنایی در برابر Maxwell ممکن است به صورت آزار و اذیت و ارعاب است که می تواند تمایلی به همکاری با دولت اگر دفاع وکلای مجاز به بحث در مورد آنها publicly. (AP Photo/جان Minchillo فایل)

نیویورک (AP) — برخی از شاهدان در پرونده جنایی علیه جفری اپستاین دوست دختر سابق ممکن است به صورت آزار و اذیت و ارعاب و می تواند تمایلی به همکاری با دولت اگر دفاع وکلای مجاز به بحث در مورد آنها علنا دادستان روز سه شنبه گفت.

دادستان پرسید: یک دادگاه فدرال منهتن قاضی برای جلوگیری از وکلای انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول از عموم شناسایی زنان که در حال حاضر صحبت در مورد سرمایه یا ماکسول در یک انجمن عمومی.

“قربانیان Ghislaine ماکسول و جفری اپستاین رنج می برد به اندازه کافی” دادستان گفت: اصرار حریم خصوصی برای شاکیان به جز برای کسی که به اذعان عموم آنها بخشی از این پرونده جنایی در برابر Maxwell.

دفاع وکلا روز دوشنبه گفت که ممنوعیت آنها از عموم شناسایی متهم قربانیان یا شاهدان بالقوه در این مورد را مانع توانایی خود را برای بررسی آماده سازی شهود برای محاکمه و دفاع ماکسول نمایندگی.

“اجازه دفاع وکیل به عموم شناسایی شاهدان که شناسایی خود را در این رکورد در مورد خطرات در معرض شهود به آزار و اذیت و ارعاب با تصور سود به دفاع از شاید دلسرد شاهدان از همکاری با دولت” نوشت: دادستان در دادگاه مقالات.

آنها گفت: دفاع وکلا گفتند که به اعتقاد آنها می تواند مرجع قربانیان با نام علنا قبل از محاکمه از آنجا که این افراد تا به حال بدست “سود” توسط عموم شناسایی خود را.

“فراتر از تهاجم مفهوم است که قربانیان سوء استفاده جنسی یک تجربه ‘سود’ ساخت فوق العاده دشوار است تصمیم برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را علنا پیشنهاد که قربانیان که برای دریافت این قرار است ‘سود’ باید دریافت کمتر حمایت از قانون معمولا ارائه می دهد به قربانیان در پرونده های جنایی نگران کننده است,” دادستان نوشت.

اختلاف به وجود آمد به عنوان وکلا در هر دو طرف تلاش برای توافق بر قواعد پنهان کاری در مورد شواهد قبل از 12 جولای محاکمه هنگامی که ماکسول را به اتهام که او استخدام دختران نوجوان برای اپستاین به سوء استفاده در لندن و ایالات متحده در 1990s.

Maxwell, 58, زندانی پس از او در جولای 2, دستگیری در, New Hampshire, املاک التماس کرد گناه نیست به اتهامات وی از سوی مامورین او گاهی اوقات پیوست در سوء استفاده از دختران خود را که شامل یکی بود که 14.

اپستاین 66 بود رو به اتهام قاچاق جنسی در منهتن هنگامی که او خودش را کشته بود در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار محاکمه است.

“دفاع معتقد است نباید محدود از عموم فاش و یا انتشار هویت هر ادعایی قربانیان یا شاهدان بالقوه اشاره شده در کشف مواد که در حال حاضر شناسایی خود را با صحبت کردن در رکورد های” دفاع وکلا نوشته در ارسال کنند.

دادستان هر چند گفت: “قربانیان باید قادر به ادامه به جلو آمده و در راه و در سالن های خود آنها را انتخاب کنید و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه, بشود, یا دیگر پیامد ناشی از داشتن هویت خود پخش توسط وکیل در این مورد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>