Riley Keough می شود ترقوه تو احترام برادر اواخر بنیامین: عکس


Riley Keough Gets Collarbone Tattoo Honoring Her Late Brother Benjamin: Pic
حسن نیت ارائه میدهد از Riley Keough/Instagram

رفته اما هرگز فراموش! Riley Keough, 31, یک, تا تو, اختصاص داده شده به او در اواخر برادر بنیامین Keoughکه درگذشت خودکشی در اوایل این ماه.

تسلیم ستاره به او در زمان Instagram داستان در سه شنبه, جولای 28, به دنبال یک نگاهی به احترام تو. ترقوه طراحی از اول و وسط نام “بنیامین طوفان” در flowy اسکریپت.

The Mad Max: Fury Road بازیگر نقش مکمل زن نیز به اشتراک گذاشته شده یک عکس قدیمی از آنچه به نظر می رسد او را شانه. 27 ساله بود به نام خالکوبی در اسکریپت خود را در ترقوه ،

Riley Keough Gets Collarbone Tattoo Honoring Her Late Brother Benjamin: Pic
حسن نیت ارائه میدهد از Riley Keough/Instagram

اخبار از بنیامین عبور از عناوین ساخته شده در جولای 12. L. A. کشور کلانتر در پاسخ به یک تماس در کالاباساس کالیفرنیا و تلفظ الویس پریسلی نوه مرده در صحنه رنج می برند از یک تفنگ ساچمهای زخم که رد شد یک خودکشی است.

رایلی صحبت کردن در مورد او را در مرگ برادر برای اولین بار در جولای 18. او نوشته شده یک سری از عکس های مستند برخی از با ارزش ترین لحظات و خاطرات با بنیامین در طول سال.

“صبح ها سخت ترین. من فراموش کرده ام که تو رفته ای. من نمی توانم گریه چون از ترس که من هرگز متوقف خواهد شد,” او نوشت: در عنوان ، “یک درد که به من. شما. وجود دارد هیچ کلمه ای برای شما. فرشته نزدیک من می توانم از فکر می کنم. نور خالص. برادر عزیزم. بهترین دوست. وحشی مرد. فکری. شاهد زندگی من است. دوقلو روح. محافظ.”

Riley Keough Gets Collarbone Tattoo Honoring Her Late Brother Benjamin: Pic
Riley Keough. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

کالیفرنیا بومی ادامه داد: “بیش از حد حساس برای این دنیا سخت. من امیدوارم که شما به من قدرت تحمل سوراخ غول پیکر شما در سمت چپ در قلب من است. من امیدوارم که شما به من قدرت به خوردن. من امیدوارم که شما گهواره در عشق است. من امیدوارم که شما احساس می کنید عشق من. من امیدوارم که شما احساس می کنید خدا. شما خدا هستند. من نمی توانم باور کنم که شما سمت چپ من. نه شما شیرین بن بن. هر کسی ، من حدس می زنم این درست است دل شکستگی است. من امیدوارم که دوباره یکدیگر را ملاقات کنیم.”

هرزه برای بنیامین, مادر, لیزا ماری پریسلیگفت: ما هفتگی است که او “به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد” با غم از دست دادن پسرش.

“او ستایش که پسر” هرزه اضافه شده است.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de