رویال مراسم? ملکه الیزابت می خواهد ویلیام و هری حل و فصل دشمنی خود را

ملکه الیزابت دوم می خواهد پرنس ویلیام و پرنس هری برای قرار دادن اختلافات خود را کنار گذاشته و پچ کردن خود را در رابطه سنگی یک بار و برای همه منابع متعدد به طور انحصاری آشکار در شماره جدید ما هفتگی.

پادشاه 94 “است بصورتی پایدار و محکم بر این عقیده است که این مزخرف نمی تواند و نمی باید ادامه دیگر می گوید:” یک منبع. “او می خواهد پسر را به نشستن و حل و فصل اختلافات خود را مانند بزرگسالان افزایش یافته است.”

Queen Elizabeth II Wants Prince William and Prince Harry to Resolve Their Differences Face to Face 1
ملکه الیزابت دوم Chris Jackson/AP/شاتر

یک منبع دوم می گوید اعلیحضرت او امیدوار بود برادران خواهد شانس خود را برای نشستن چهره به چهره و هش چیز در شاهزاده بئاتریس‘s wedding هنگامی که آن را در اصل برای برنامه ریزی است. (ویلیام و هری پسر عموی به پایان رسید تا بستن گره با ادواردو Mapelli Mozzi در اواسط ماه جولای در یک مراسم کوچک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.)

در حال حاضر او نگه داشتن امید که این نظامی سابق خلبان 35 را ترک لس آنجلس — که در آن او شده است زندگی با همسر, Meghan Markle و 14 ماهه پسر مورچه — و به Balmoral قبل از پایان تابستان به بحث چیز را از طریق با ویلیام 38.

Queen Elizabeth II Wants Prince William and Prince Harry to Resolve Their Differences Face to Face
شاهزاده هری و پرنس ویلیام Shutterstock

“او می خواهد آنها را به گپ زدن در فرد می گوید:” منبع دوم “را بر روی تلفن و یا از طریق زوم که نمی تواند به عنوان موثر است.”

همانطور که ما قبلا گزارش, خواهر و برادر شده اند صحبت کردن بیشتر از هری و مگان, 38 واگذار سلطنتی خود را عنوان در ماه مارس — اما هنوز هم وجود دارد مقدار دو نیاز به کار بر روی.

“ویلیام خیلی خسته و با انجام درام از آن همه” یک منبع گفت:” ما در ماه ژوئن. “دیدن هری قطع روابط با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی انگلیسی و هویت است که خیلی سخت به درک.”

Us Weekly Issue 3220 Cover Prince Harry vs Prince William

برای اطلاعات بیشتر در امکان سلطنتی, مراسم, سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>