تگزاس است که هرگز رفتن به اتفاق می افتد,’ بایدن مشاور می پذیرد. اما ” گرجستان واقعی است.’


معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و مبارزات انتخاباتی خود تیم در حال بازی آن را سرد در حال حاضر حتی برخی از دموکرات ها خواستار تقویت تلاش ها به طور بالقوه پیروزی در گرجستان و تگزاس. اما آن را مانند صدا نمی دوم تا کنون بسیار مورد توجه قرار واشنگتن پست گزارش.

“تگزاس 22 [expletive] رسانه های بازار” یکی بایدن مشاور گفت: پست. “که هرگز رفتن به اتفاق می افتد. آن را فقط اتفاق می افتد. هر کس می داند که. من نمی دانم چرا مردم هنوز هم حتی صحبت کردن در مورد آن است.”

گرجستان هر چند دارای پتانسیل بیشتری به بدبختانه آبی و مشاور بستری کمپین در نهایت به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به سرمایه گذاری منابع وجود دارد. “گرجستان واقعی است” مشاور گفت.

هنوز هم مشاور گفت که انتخاب نمی شود ساخته شده تا “ما احساس می کنیم واقعا راحت در مورد شش هسته متحده” — میشیگان و ویسکانسین, پنسیلوانیا, آریزونا, کارولینای شمالی و فلوریدا — اضافه کردن که “مقدار زیادی از زمان” بیشتر درگیر در گرجستان است. ادامه مطلب در واشنگتن پست.

داستان های بیشتر از theweek.com
حتی خفیف coronavirus موارد می تواند باعث ماندگاری و آسیب های قلبی و عروقی مطالعه نشان می دهد
چرا تهمت تهاجم پورتلند است که کتاب درسی فاشیسم
بر تردید پاسخ به این که آیا آن را خوب است برای یک رئیس جمهور به شرایط خارجی انتخابات کمک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>