مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران نا امید رئیس جمهور پرداخت نخواهد شد احترام به حقوق مدنی رهبر John Lewis


John Lewis: Getty
John Lewis: گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران “نا امیدی” با رئیس جمهور تصمیم به پرداخت جهات خود را به اواخر congressman John Lewis.

رهبر حقوق مدنی در گذشت, هفته گذشته است. بدن او دروغ گفتن در وزارت امور خارجه در ساختمان کنگره ایالات متحده در روز دوشنبه و سیاستمداران – از presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و همسر خود را به معاون رئیس جمهور مایک پنس – بازدید برای ادای احترام خود را.

وقتی پرسید که آیا او برنامه ریزی شده برای دیدار رهبر حقوق مدنی بدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او نمی شد.

با توجه به Johnathn Lemire یک آسوشیتد پرس کاخ سفید خبرنگار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران شگفت زده شدند رئيس جمهور در پاسخ.

“من در کاخ سفید چمن که ما پرسید اگر رئیس جمهور که قرار بود به شرکت به پرداخت جهات خود را به کنگره دروغ در دولت در کنگره و او گفت:” آقای Lemire گفت: در طول یک ظاهر در MSNBC را صبح جو. “که در زمان دستیاران با تعجب به دلیل وجود داشته است بحث در مورد رئیس جمهور رفتن بیش از وجود دارد در برخی از نقطه آنها فکر می کردند که ممکن است چیزی که او می خواهم به انجام است. ما باید توجه داشته باشید که معاون رئیس جمهور پنس که خدمت با کنگره لوئیس در خانه را به بیش از وجود دارد دیروز. “

جو Scarborough میزبان از صبح جوپرسید: آقای Lemire اگر آقای ترامپ نگران بود که بازدید از سیاه و رهبر جنبش حقوق مدنی بدن خواهد صدمه دیده است او را با خود هواداران است.

“علنی کاخ سفید و مشاوران می گویند این تصمیم رئيس جمهور بخش خصوصی وجود دارد این است که برخی از نا امیدی” آقای Lemire گفت. “آنها احساس می کنید که رئیس جمهور بیش از حد داشته باشیم که سیگنال او ممکن است ارسال به سفید رای دهندگان. و همچنین آن کسی که با او feuded قبل از ما می دانیم که چگونه او دارای کینه. ما می دانیم که او همان زمانی که سناتور مک کین درگذشت او حضور نداشت و یا پرداخت جهات خود را در هر راه یا پس از آن. او تا به حال برای متقاعد شود برای قرار دادن پرچم نیمه افراشته در کاخ سفید هنگامی که سناتور مک کین درگذشت. برای کنگره Lewis آن قرار داده شد نیمه افراشته اما تنها نیمی از یک روز.”

در این روز آقای لوئیس درگذشت آقای ترامپ نه صدور بیانیه ای با اذعان به این نماینده مجلس را از مرگ به مدت 12 ساعت با وجود فعال بودن در توییتر در طول آن دوره زمانی است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای لوئیس sparred در مطبوعات در سال 2017, زمانی که آقای لوئیس گفت: او را جست و خیز رئيس جمهور در مراسم تحلیف.

آقای لوئیس معتقد بودند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نامشروع بود و محصول روسیه دخالت در انتخابات.

“من نمی بینم این رئیس جمهور منتخب به عنوان رئيس جمهور مشروع” آقای لوئیس گفت: در یک سال 2017 مصاحبه با MSNBC را ملاقات با مطبوعات. “من فکر می کنم روس ها از شرکت در کمک به این مرد انتخاب کنید و آنها را نابود نامزدی هیلاری کلینتون.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با تماس با آقای لوئیس “همه بحث … هیچ عمل یا نتیجه”.

آقای ونسان لومیر گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بازدید آقای لوئیس’ s بخشی از رئيس جمهور را تشدید فرهنگ استراتژی جنگ به عنوان سال 2020 ما انتخابات است.

“حق با شماست” او ادامه داد. “وجود دارد یک رشد شناخت در میان مشاوران او که آنها در حال رفتن به تکیه به فرهنگی تلاش های preservations از مجسمه های مؤتلفه پایگاه و فشار از نظم و قانون فدرال با استفاده از نیروهای نظامی در شهرهای مهمترین پورتلند. این بخشی از یک قطعه یک سیگنال به رنگ سفید و حومه رای دهندگان همان آنهایی که او در تلاش برای دادگاه وجود دارد, و ما دیده ایم از 1950s یک پیام به خانواده ها در مورد سیاه و سفید و قهوه ای و خانواده ها در حال حرکت به سمت حومه شهر. به این مرحله رای گیری نیست پیشنهاد کرد که کار می کند.”

ادامه مطلب

سناتور تقاضا میچ مک کانل تماس با رای, John Lewis, bill

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>