بانک Tyra می گوید پسر York, 4, ‘دوست دارد ساخت خود دستور’

مامان کمی sous chef! هر چند بانک Tyra باز شده است در مورد خود او فقدان مهارت های پخت و پز خود را 4 ساله پسر York “را دوست دارد” به صرف زمان در آشپزخانه.

“او کاملا علاقه مند در پخت و پز” مدل 46 گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه, جولای 28. “او را دوست دارد گرفتن خود را گام به مدفوع و یا پایین صندلی و ایستاده آن را در آشپزخانه به طوری که او می تواند ترکیبی از هر گونه مواد.”

با توجه به america’s Next Top Model creator, York پدر است که بانک های دوست پسر سابق اریک Asla نیز برخوردار آزمایش با طعم های مختلف توسط شلاق تا وعده های غذایی خود را. “او دوست دارد خود را به دستور العمل های خود را در میز شام اگر چه من نمی توانم بگویم که هر یک از کسانی که بسیار خوش طعم,” بانک گفت ما. “اما او از licks بشقاب خود را غیر طبیعی خلق!”

در ماه مه سال 2016 چهار ماه پس از نیویورک تولد, آینده , رقص با ستاره میزبان ثبت نام در آشپزی bootcamp با یک کمی در ذهن است. “من هرگز یک به بود بسیار هیجان زده در مورد پخت و پز. من قرار دادن تمام انرژی خود را به کار من و به موفقیت بنابراین به جای پخت و پز من غذا خوردن در رستوران تمام وقت, جهت و یا یخ زدایی مواد غذایی منجمد در مایکروویو. که همه تغییر روز پسرم به دنیا آمد” بانک مشترک از طریق Instagram در آن زمان است. “من نمی خواهم او را به رشد تفکر است که پخت و پز است که چه اتفاقی می افتد فقط در خیال یا فست فود. من نمی خواهم تنها پخت و پز او شاهد بود که او در تلویزیون خود را می بیند و سرآشپزها معروف ایجاد شاهکارهای. من می خواهم به او آشپز.”

سابق Sports Illustrated swimsuit, مدل اضافه شده: “من می خواهم او را برای رفتن به کالج و دست خود را به شاهکارهای. من می خواهم همه از دوستان خود را به مبارزه برای آمدن به خانه خود را به نمونه مادرش خلاقیت های آشپزی.”

Wingshowdown

این روزها بانک ها است که میله میله برای شرکت در مرحله نهایی مسابقات بال و مواد غذایی رقابت از بارگذاری می خورد و خاموش کردن منو شروع می شود که ملی بال روز (چهارشنبه 29 جولای) و اجرا می شود از طریق اوت 2. او خواهید بود teaming تا با رستوران های محلی در سراسر کشور برای به اشتراک گذاشتن خود را بسیار خود بال دستور با طرفداران و بال طرفداران به طور یکسان.

دیگر ستاره های شرکت کننده در مواد غذایی متمرکز رویداد شامل شکیل اونیل, Snoop Dogg, Tyler کامرون و بیشتر. علاوه بر این ویدئوها از هر یک از افراد مشهور, نمایشگاه بال دستور العمل در اینجا موجود می باشد و طرفداران می توانند رای برای مورد علاقه خود را. کمک مالی به مرکز پلیس سهام یک تحقیق و عمل سازمان است که با استفاده از علم برای ترویج عدالت و با این نسخهها کار برای پایان دادن به تعصب نژادی در پلیس خواهد بود ساخته شده در معروف برنده نام.

هنگامی که خواست برای به اشتراک گذاشتن راز خود را برای پخت و پز مرغ کامل بال بانک ها گفت: ما: “[را] مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی پخته شده و همه wiggly پوست.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de