جهان ببر جمعیت رشد می کند اما در جنوب شرقی آسیا تهدید به ‘بحرانی’: WWF

جهان ببر جمعیت رشد می کند اما در جنوب شرقی آسیا تهدید به ‘بحرانی’: WWF

دهلی نو: ببر جمعیت در پنج کشور در حال ساخت باز گشت اما گونه های در معرض خطر هنوز هم چهره تهدیدات عمده مانند شکار و حفاظت از محیط زیست گروه WWF و دولت هند گفت.

هند به 70% از گربه بزرگ جهانی جمعیت است که در میان 13 کشور که متعهد به یک دهه پیش برای افزایش feline اعداد.

“از یک تاریخی جمعیت کم در سال 2010 ببر در نهایت ساخت قابل توجه گشت در بسیاری از جنوب آسیا و روسیه و چین” WWF ببر زنده ابتکار رئیس استوارت چپمن گفت: در بیانیه ای به مناسبت دنیا ببر در روز چهارشنبه.

چپمن گفت: افزایش جمعیت در بوتان در چین و هند و نپال و روسیه “خبر بزرگ” برای دیگر گونه های در معرض تهدید در زیستگاه خود و همچنین برای میلیون ها نفر از افراد وابسته به چنین اکوسیستم.

اما ببر شد و هنوز هم تحت تهدید از شکار غیر مجاز و تخریب زیستگاه در حالی که حیوانات وحشی جمعیت در حال پراکنده که باعث افزایش خطر ابتلا به همخونی با WWF گفت.

“این سطح بحرانی رسیده است در خیلی از آسیای جنوب شرقی که در آن یک snaring بحران decimating حیات وحش از جمله ببر و شکار خود را” گروه گفت.

در یک گزارش منتشر شده در اوایل این ماه, WWF یافت که وجود دارد بیش از 12 میلیون تله های تهدید کننده حیات وحش در مناطق حفاظت شده در کامبوج و لائوس و ویتنام است.

هند منتشر شد وضعیت خود را گزارش ببر شنبه که جزئیات اقدامات انجام شده برای حفاظت از این گربه های بزرگ.

این گزارش هشدار داد که اگر چه جمعیت رشد کرده بود بسیاری از هند ذخایر ببر و مناطق حفاظت شده بودند در ظرف بزرگتر مناطق مورد استفاده قرار گیرد برای “محیط زیست ناپایدار” اهداف مانند معدن.

“بسیاری از ببر جمعیت در حال محدود و کوچک در مناطق حفاظت شده و برخی از زیستگاه دالان است که اجازه ببر جنبش بین آنها” در این گزارش اضافه شده است.

اما بسیاری از راهرو زیستگاه نمی شد و مناطق حفاظت شده و همچنین در معرض خطر به دلیل فعالیت های انسانی و توسعه آن گفت.

سرشماری انجام شده بین 2018-19 نیز گنجانده شده در گینس رکوردهای جهانی در اوایل این ماه برای بودن بزرگترین دوربین-دام و حیات وحش بررسی.

دوربین تله اعزام شده بودند در بیش از 28 ، 000 مکان در سراسر 381,400 کیلومتر مربع (147,000 کیلومتر مربع) — در مورد اندازه ژاپن — از زیستگاه های جنگلی در 20 ایالت.

دولت نتایج نظر سنجی منتشر شده در سال گذشته نشان داد که هند به 2,967 ببر وحشی در مقایسه با 1,411 زمانی که برای اولین بار در سراسر کشور بررسی های انجام شده در سال 2006.

این نشان داد که جمعیت در حال رشد 6% از یک سال و بین سال های 2006 و 2018.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>