90 روز نامزد را Colt وزن در لاریسا نگاه جدید: ‘من نمی شناسد’

در مجموع تکامل است. کلت جانسون فکر می کند همسر سابق خود, لاریسا لیما دوس سانتوس, تا به طور کامل تغییر نگاه او پس از تحت چندین عمل جراحی پلاستیک روش.

“من به رسمیت نمی شناسد او،” 90 روز نامزد ستاره, 36, منحصرا می گوید ما در هفته. “منظورم این است که من در عکس های عروسی من از او و مانند ‘این است که همان فرد است.'”

او افزود: “زمانی که من ازدواج کرده بود به او شاید تقویت سینه او یا پرکننده اما من می دانستم که هرگز حدی که او آن را انجام دهید. و بنابراین به سرعت.”

جانسون اشاره کرد که او را ندیده لیما دوس سانتوس, 33, پس از طلاق خود را یک سال و نیم پیش. “بنابراین به نظر من او به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد مانند یک فرد متفاوت است,” او گفت:.

90 Day Fiance Colt Johnson Weighs In on Larissa Santos Lima New Look
لاریسا سانتوس لیما در 90 روز نامزد و در سال 2020 است. TLC; حسن نیت ارائه میدهد لاریسا سانتوس لیما/Instagram

TLC ستاره اضافه شده است که او اخیرا در تماس با برزیل, مادری که او گفت: به او “چند هفته پیش از یک fake number.”

“او نمی به من اعتماد بسیار خوب” جانسون گفت. “من می دانم که شما هستند اما ما فقط شروع به بحث چرا که او هیچوقت به من اعتماد با شماره تلفن خود را برای برخی از دلیل. من دوست دارم فقط با من مثل یک فرد بالغ. مثل من خود را در شوهر سابق من خوب خوش مشرب بودن با شما ” اما ما فقط تا به حال یک مبارزه و او گذاشت.”

جانسون و دوس سانتوس لیما به نظر می رسد در فصل 6 از 90 روز نامزد. این جفت ارز رو مشغول پنج روز پس از ملاقات آنها در مکزیک و گره خورده گره در ژوئن 2018. هفت ماه بعد جانسون برای ثبت طلاق و آن نهایی شد در مارس 2019. لیما دوس سانتوس خود را خطاب به تقسیم از طریق Instagram در مارس 2019.

“بله ما تا به حال بسیاری از دعوا ها و مشکلات اما در اعماق من برای او آرزوی شادی و صلح” او نوشت ، “من او را دوست داشتم با تمام قلب من و محبت و احترام. امروز او دیگر بخشی از زندگی من است.”

لیما دوس سانتوس برای اولین بار نشان داد او را “نمایشی زیبایی قبل” — که شامل بوتاکس و لب تزریق — در فوریه 2019 از طریق Instagram.

“باید نگاه و احساس من مطلق بهترین در حال حاضر که من در پشت صحنه دوستیابی,” او نوشت ،

تحول او ادامه داد: در ماه ژوئیه سال 2019 با لب به لب, تزریق برای ‘”Kimmy K قبل.” یک سال بعد لیما دوس سانتوس, پرده برداری از نتایج حاصل از غیر جراحی بینی شغل از طریق Instagram.

“یک زن موفق است که می تواند به ایجاد یک پایه محکم با آجر دیگران انداخته اند, او,” او نوشت: در ماه ژوئن.

لیما دوس سانتوس نقل مکان کرد با اریک نیکولز اما این دو تقسیم در سپتامبر سال 2019 پس از هشت ماه از آشنایی. جانسون برای شروع آشنایی جس کارولین در تابستان گذشته. او 90 روز نامزد اولین بار در ماه ژوئن در فصل 5 والاتر از خوش و خرم ؟

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>