AG بر تماس های سیاه زندگی ماده تظاهرات در پورتلند ‘حمله’ در دولت ایالات متحده در Testy شنیدن


Matt McClain/AFP via Getty
مت McClain/خبرگزاری گتی

در اولین حضور خود را همیشه قبل از کمیته قضایی مجلس در روز سه شنبه دادستان کل ویلیام Barr کاهش یافته است به می گویند که نگرانی های سیاسی نیست متحرک سازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب Black Lives Matter شدند.

خواسته رئیس جری Nadler (D-NY) اگر او می خواهم در مورد سیاست های این حزب با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کسی که در حلقه درونی خود بر نمی به طور خاص ذکر است وزارت دادگستری عملیات اما تایید کرد که این انتخابات “می آید” در گفتگو با رئیس جمهور است. “من یک عضو کابینه گفت:” بر “و وجود انتخابات در جریان است.”

فشرده بیشتر با Nadler در موضوع بر demurred: “من قصد ندارم به بحث من با رئیس جمهور است.”

قلدر پسر لایحه بر آمریکا است نهایی هرج و مرج عامل

و همچنین بر وی views معترض در پورتلند, اورگان, نه به عنوان تظاهر کنندگان خواستار, سیاه, آزادی یا دفاع از خود را از یک ناخواسته فدرال نفوذ اما به عنوان insurrectionist.

“آنچه که آشکار شبانه در اطراف دادگاه نمی تواند منطقی بود به نام اعتراض” بر گفت او بسیار پیش بینی شهادت. “این است که با هر هدف و اندازه گیری, حمله به دولت ایالات متحده است.”

بعد در پاسخ به GOP سوال بر thundered “است که خوب است ؟” در ترسیم اعتراض اتهام جرائم علیه فدرال افسران. “من رد این ایده است که بخش آب گرفتگی در هر نقطه و اقدام به سرکوب تظاهرکنندگان… ما در دادگاه در دفاع از دادگاه ما در خارج وجود دارد به دنبال مشکل است.”

بر جنوا به نمایندگی از آخرین تشدید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اهریمنی تظاهرات که بخشی از آنچه که تبدیل به بزرگترین پایدار حرکت در تاریخ آمریکا است. یک شنبه بیانیه ای از مارشال آمریکا یک جزء از وزارت دادگستری به نام عناصر درون معترضان “افراطیون” یک اصطلاح به طور معمول توسط دولت ایالات متحده برای توصیف داخلی تروریست ها هر چند یک مارشال سخنگو گفت: مرجع غیر عمدی بود.

“در پی جورج فلوید مرگ خشونت بار تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع به انتقام بی معنی ویران کردن و تخریب بی گناه قربانیان” بر مخالفت.

دموکرات fumed از طریق شنوایی در آنچه که آنها را دیدم به عنوان Barr نفاق که در تعداد. تشکر. Pramila Jayapal (D-WA) خواسته بر این که آیا او آگاه از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در میشیگان با هدف قرار دادن لیبریا گرچن Whitmer که برجسته به شدت مسلح شدند. Barr گفت: هیچ.

“شما آگاه هستند از انواع خاصی از معترضان اما در میشیگان زمانی که معترضان اسلحه انجام شده و مؤتلفه پرچم و به نام فرماندار میشیگان به گلوله بسته و بدون محاکمه اعدام, به نحوی شما آگاه هستند که به نحوی شما نمی دانید در مورد آن, بنابراین شما نمی ارسال ماموران فدرال در به انجام به رئیس جمهور حامیان شما آیا رئیس جمهور معترضان” متهم Jayapal.

شهادت از Barr است که بیش از یک سال در ساخت شده است به شدت مورد پیش بینی شده توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره به عنوان یک فرصت به دادگاه شکایت تعدادی از اقدامات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دادستان کل.

در سال گذشته بر اتحاد نظارت کاهش در جمله مورد نظر و سپس تخفیف مجازات تهمت متحد راجر سنگ محکومیت; خروج پرونده علیه یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد, مایکل فلین; اشک-کشتار با گاز از زندگی ماده معترضان در پایتخت این پارک لافایت; تلاش برای سرنگونی نیویورک فدرال دادستان رسیدگی به تحقیقات حساس به Trumpworld; واگذاری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort از زندان به خانه حبس و استقرار مسلح نظامی ماموران فدرال علیه معترضان در پورتلند بیش از اعتراضات محلی و دولت و مقامات منتخب.

رشد نمونه کارها از بی عدالتی که بر مونتاژ شده است قریب به اتفاق برای آمریکا و برخی از آنان را در آغوش این ایده که تنها راه باقی مانده خیابان برای برگزاری دادستان کل—که در حال حاضر برگزار شده است در تحقیر کنگره—به حساب به استیضاح او. اما گرفتن بر در خانه قضائیه شاهد ایستاده بود که در اصل مجموعه ای برای ماه مارس و پس از آن به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس است به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان اولین گام در هر خانه دموکرات تصمیم به انجام بعدی.

در باز کردن بیانیه Nadler پیش نمایش چلیپا از دموکراتها پرونده با این استدلال که Barr شده است مغلوب ساختن پیشی جستن fixer. “خود را تصدی” Nadler گفت Barr, “مشخص شده است مداوم جنگ علیه گروه حرفه ای هسته ای در یک تلاش آشکار برای امن نعمت برای رئیس جمهور.”

بار به ضرب گلوله کشته است که او در تلاش بود “دوباره به حکومت قانون است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توطئه سرکوب توسط فدرال در شهرستانها در سراسر کشور

دادستان کل را از دست داده و در سراسر کشور تظاهرات ثابت تمرکز شنوایی از ابتدا. ماموران فدرال از جمله مارشال و دیگران از وزارت امنیت داخلی ذکر شده خرابکاری علیه علامت O. هتفیلد دادگاه در پورتلند به عنوان یک توجیه برای حضور مداوم. Barr در بیانیه افتتاحیه به نام چنین خرابکاری کار “صدها نفر از تظاهر کنندگان.” در عین حال فدرال پاسخ تولید شده اکثر خشونت در این تظاهرات که شامل تیراندازی به معترضان در سر با گلوله های لاستیکی; شکستن دست یک غیر مسلح نیروی دریایی veteran; های مکرر فلفل اسپری dousings و اشک gassings; و خیابان بازداشت بدون علت احتمالی با حداقل شناسایی ماموران فدرال رانندگی بینام و وانت.

بر equivocated اینکه ماموران فدرال می تواند از معترضان را بازداشت کرد بدون علت احتمالی گفت: آنها می تواند “نه صرفا” دستگیری کسی که به خاطر آنها تقریبی را به کسی که به آنها معتقد بود خشونت آمیز. اما او demurred در مورد اینکه آیا چنین چیزی به نمایندگی واقعی از دستگیری گفت: “که نیاز به یک بررسی فشرده” را در هر شرایط. آن ناشناخته باقی می ماند دقیقا چگونه بسیاری از مردم در پورتلند دستگیر شده اند توسط ماموران فدرال در ماه جولای استقرار. در یک نقطه در اواخر جلسه Barr به نام اسپری فلفل “بسیار مهم nonlethal ابزار” در برابر “شورش” و افزود: “زمانی که مردم به مقاومت در برابر اجرای قانون آنها صلح آمیز است.”

“وجود دارد هیچ سابقه برای وزارت دادگستری به طور فعال به دنبال درگیری با شهروندان آمریکایی تحت شل و ول چنین بهانه و یا برای چنین خرده اهداف” گفت: Nadler. او گفت: Barr “غارتی بدترین شکست رئیس جمهور است.”

مقامات منتخب از اورگان فرماندار به هر دو سناتور ایالات متحده آمریکا به پورتلند شهردار را محکوم کرد فدرال حضور به عنوان یک تحریک آمیز تشدید خشونت. Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ قول داده اند که باقی می ماند تا زمانی که این اعتراضات در حال quelled.

‘تکان دادن در چکمه های خود را’: تهمت می خواستم یک پرتلند-سبک حمله در شیکاگو

هفته گذشته بر توجیه یک آینده “موج” در اجرای قانون فدرال را به شیکاگو آلبوکرک و سایر شهرستانها—انتظار برای آخرین بار از طریق انتخابات نوامبر—با استناد به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات به عنوان یک منبع عمومی بی احترامی نسبت به پلیس. سیاه زندگی توجه فعالان و متحدان خود را در شیکاگو به دنبال یک دستور در مقابل استفاده از پورتلند-سبک فدرال خشونت است.

پس از تصدیق “این قابل فهم است که” برای آمریکایی های سیاه و سفید بی اعتمادی به پلیس گفت: بر این بود “ساده” برای نمایش “برخی از عمیق نژادپرستی به طور کلی آلوده ما ادارات پلیس.” Defunding پلیس است “به شدت غیر مسئولانه” او گفت: به تصویر کشیدن جرم و جنایت به عنوان یک “انبوه بیشتر” تهدید به زندگی از پلیس.

Nadler countercharged: “در مسیر خود گروه مقامات به عنوان اثرات سیستمیک نژادپرستی و رها قربانیان خشونت پلیس; حاضر به داشتن سوء استفاده ادارات پلیس پاسخگو اعمال خود و ابراز خصومت باز به زندگی مهم جنبش است.”

اما بعد از آن در جلسه دموکرات ها نیز فشرده بر بیش از دست زدن به او از تعقیب کیفری ناشی از رابرت مولر را در روسیه بررسی است. تشکر. تد داچ (D-FL) بارها و بارها خواسته Barr چرا سنگ به نظر می رسد به گرفتن استثنائات ویژه برای نرمی بر اساس سن خود و انجام.

“شما می توانید فکر می کنم از دیگر مواردی که متهم تهدید به کشتن یک شاهد, تهدید یک قاضی… که در آن DOJ مدعی آن بودند صرف هيچ پرسید:” داچ. “شما می توانید از فکر می کنم حتی یک؟” بر صدای خود را در پاسخ ادعا قاضی موافقت با تجزیه و تحلیل خود را هر چند شاهد در, سوال, سفت Credico آیا می گویند که او احساس تهدید توسط سنگ.

دموکرات ها همچنین تلاش برای ناخن پاسخ قطعی از بر روی تعدادی از افراد دیگر از جمله اینکه آیا به اعتقاد او افزایش رای گیری-با-پست افزایش خطر تقلب انتخابات به عنوان برگ برنده ادعا کرده است. Barr گفت: آن را انجام داد. تشکر. Cedric ریچموند (D-LA) نیز نگرانی نسبت ناروا خواهد حرکت تاریخ از انتخابات و یا حتی رد نتایج داده مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال در مورد رای گیری غایب و احتمال این که نتایج نهایی نمی شود, شناخته شده برای برخی از زمان پس از انتخابات در روز است. بر tersely پاسخ داد: “اگر این نتایج روشن من را ترک کند.”

اوباما می گویند این مقدار: مغلوب ساختن پیشی جستن عکس Op خوب نبود نگاه

بار نیز به نظر می رسید به رد اعتقادات و گناه درخواست رسیده توسط رابرت مولر را در روسیه بررسی کرد و گفت که وزارت دادگستری نمی خواهد تحت تعقیب قرار دادن “برخی باطنی ساخته شده تا جرم و اما [در عوض] گوشت و سیب زمینی و جنایت.”

در روز سه شنبه Barr—نوشت که در آماده افتتاح بیانیه ای که او را “رئیس جمهور factotum”—دریافت استقبال گرم از جمهوری خواهان برای آنها وکیل کلی تبدیل به یک قهرمان. بالا قضایی مجلس از حزب جمهوری خواه در کنگره جیم اردن (R-OH) گفت: در ماه گذشته دادستان کل انجام شد “خداوند کار می کنند.”

“جاسوسی. به همین دلیل آنها پس از شما آقای دادستان” اردن گفت: در روز سه شنبه قبل از اقدام برای به تصویر کشیدن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات خشونت آمیز از طریق گسترده تصویری که نشان داد هیچ پلیس ناشی از خشونت است.

یک روز قبل از Barr شنیدن یک سی افسر گارد ملی حاضر در پارک لافایت اعتراض در ژوئن 1 گفت: خانه های مختلف کمیته که “استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان در عملیات پاکسازی شد غیر ضروری تشدید استفاده از زور است.” Barr را رد کرده است حساب قرار دادن او را در فرماندهی مسئولیت سرکوب کردند. اما افسر وست پوینت فارغ التحصیل و عراق جانباز آدم DeMarco بازگو Barr اعطا با پارک پلیس در مدت کوتاهی قبل از آنها پیشرفته برای پاک کردن معترضان از میدان برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op.

“من از مشاهده آن تظاهرکنندگان—ما شهروندان آمریکایی—مشغول شد در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق” DeMarco گفت: خانه طبیعی-منابع کمیته در روز دوشنبه. “در عین حال آنها در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است.”

Barr, سوال توسط Jayapal را رد کرد و نظرات خود را. “من به یاد داشته باشید DeMarco به عنوان درگیر شدن در هر گونه تصمیم گیری او گفت:” بنحوی DeMarco شد معتبر نیست پس از او “فرار به عنوان نامزد حزب دموکرات در ایالت مریلند.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>