اشلی گراهام: به همین دلیل من تصمیم به دستکاری کردن من کشش در لباس شنای زنانه دوتکه عکس

مدل نقش هشدار! اشلی گراهام را باز کرد تا در مورد تصمیم خود را به او نشان می دهد درست بدن در کمپین جدید برای همکاری با لباس های شنا برای همه است.

در این عکس به ضرب گلوله توسط شوهر جاستین اروینمدل, 32, به شمار, در یک چاپ لباس شنای زنانه دوتکه با علائم کشش با افتخار جلو و مرکز. “همیشه وجود دارد یک سوال” چه شما می خواهید ما را برای روتوش و آنچه شما می خواهید ما را؟’ و به من گفت: ‘هیچ چیز’ به جز از یک گیره برگزاری DIY پس زمینه,” او گفت: مردم در روز چهارشنبه 29 جولای. “من می خواهم همه بدانند واقعا … من می خواهم مردم را به دیدن که من هستم زیرا همه دارای یک داستان.”

گراهام امید خود را پذیرش خود را مالش دیگران است. “بسیاری از زنان من صحبت می کنند به مسائل مربوط به تصویر بدن, مسائل اطراف, اعتماد به نفس,” او توضیح داد. “من می خواهم آنها را به درک که ما همه چیزهایی را که جامعه به ما گفت به پوشش و چرا ما نیاز به انجام این کار ؟ بنابراین در اینجا من با من و در مورد و افتخار می کنم.”

Ashley Graham swimsuitsforall stretch marks
اشلی گراهام جاستین اروین برای لباس های شنا برای همه

نبراسکا بومی که مورد استقبال اسحاق پسر در ماه ژانویه نشان داد که او تا به حال برای آمدن به شرایط با بدن پس از زایمان. “به نظر می رسد بسیار ساده و زیبا اما قدرتمند است. من بیشتر وزن من است. من کشش و در ابتدا من واقعا تا به حال به بسیاری از مکالمات با خودم و خودم بگویم, ‘OK جدید بدن طرز فکر جدید,'” او به یاد می آورد. “اما بعد از این عکس من احساس قدرت به دلیل گفتم بله. من نگاه خوب است. من احساس می کنم خوب است. این جدید من مادر bod.'”

گراهام آشکار جزئیات بیشتر در مورد این کمپین در Instagram account. “برخی از چیزهایی که من دوست دارم: یک دست کت و شلوار حمام و حیاط خلوت شلیک با خانواده!,” او نوشت: روز چهارشنبه. “ما تا به حال چنین [a] زمان ساخت بیشتر از تابستان امسال در نبراسکا و این لباس را من احساس بزرگ برای من اول تابستان به عنوان یک مامان!”

در اوایل این ماه به زیبایی آمریکایی ستاره میزبان به اشتراک گذاشته شده عکس صمیمی از تغذیه با شیر مادر. او زیر نویس شنبه, جولای 25, پست “پس از استخر chilaxin.”

گراهام و اروین, 31, قبلا تیمی برای harper’s Bazaar UK جولای سال 2020 پوشش شلیک کنید. او مدل برای فیلمساز به عنوان دیگر اعضای خانواده تن به تن برای کمک در حالی که قرنطینه هم در نبراسکا مزرعه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de