‘براوو, براوو, براوو!’ دنیس التماس دوربین به هوا Brandi اتهامات

این سه واژه سحر و جادو کاملا کار برای دنیس ریچاردز. زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز طرفداران دیدم بازیگر سعی کنید برای جلوگیری از تولید از پخش Brandi Glanville امر اتهامات با شکستن دیوار چهارم در یکشنبه, جولای 29, قسمت از براوو رسید.

در طول یک شام گروه در رم Teddi Mellencamp یکی برای شکستن این خبر به دنیس 49 که Brandi, 47 ادعا کرد که دو زن که قبلا خواب با هم.

“دنیس, من قصد دارم به شما شکنجه دیگر او گفت: شما دو تا به حال فیلم” 39 ساله پاسخگویی مربی گفت: پس از Lisa Rinna, Dorit Kemsley و Garcelle Beauvais, اصرار او نشت لوبیا.

این چیزهایی که وحشی ستاره بود بلافاصله دفاعی به عنوان costars نگاه حیرت زده کرد.

Denise Richards Begs Real Housewives Of Beverly Hills Not to Air Brandi Glanville Allegations
دنیس ریچاردز و Brandi Glanville Michael Simon/startraksphoto.com; Richard Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

“هارون در آنجا بود. … دختر من وجود دارد, من آنجا بودم با سه تا از بچه ها” دنیس گفت: در مورد Brandi بازدید از مجموعه در مارس 2019. “شما f—پادشاه شوخی من ؟ … شما بچه ها من قصد دارم از طریق خیلی چیزهای این هیچ ربطی به با هر یک از ما آن را تا به چیزی برای انجام با این کار نشان می دهد. و براوو, براوو, براوو.”

دنیس قرار داده و سپس دست او و گفت که او “floored” توسط Brandi اتهامات. “لطفا نه هوا در این لطفا. که درست نیست” او التماس کرد به دوربین.

در اعترافی, Black ادعا کرد که دنیس اغلب می گوید: “براوو, براوو, براوو” در حالی که فیلمبرداری برای محافظت از خودش.

“یکی از خسته کننده ترین چیزهایی که در مورد دنیس است که او بسیار نگران تصویر خود را که در هر زمان تنها بحث ما در مورد چیزی به او نمی خواهید به صحبت کردن با او نمی خواهید به صحبت در مورد او’ رفتن به ‘براوو, براوو, براوو,’ بنابراین او می تواند همچنان به ویرایش که او می خواهد” Teddi گفت. “واقعیت این است که دنیس است که فریاد در دوربین ها و خدمه چرا که او رفتن را از طریق تمام این مسائل شخصی … [این است که] در واقع دقیقا همان چیزی است او را امضا کردند تا به انجام است. به بحث در مورد آنچه در جریان است در زندگی خود.”

نشان می دهد و سپس پخش حذف شده صحنه از پیش از آن در این فصل است که در آن دنیس تلاش برای متوقف کردن یک گفتگو با Kyle Richards در مورد رابطه جنسی در تروی.

پس از چند ماه از تجمع Brandi دقیق او اتهام رابطه با دنیس در جولای 22 قسمت از RHOBHاین ادعا که این بازیگر گفت که او و هارون Phypers باز بود ازدواج.

“صبح روز بعد … من فقط نوع در شوک آن” Brandi گفت: ما هفتگی در مورد دنیس درخواست نه به هارون. “و او ادامه داد: واقعا خوب برای من است. و او خواهد text me برای بررسی در اما او فقط بسیار در دسترس نیست او قطعا ضربه زدن به آن و ترک آن است. پس من گفتم: “آه s—t این عوضی.'”

در حالی که دنیس ادعا می کند که هارون 47 بود در هتل با دو زن در مارس 2019 Brandi مدعی است که او “هرگز” در مالیبو مرکز شفا مالک.

“اما او می دانست که من و او می دانست که من آنجا بودم” Brandi گفت ما. “من می گویند آن را در فصل گذشته به خاطر من نگران بود که من یک فریبکار بعد از او مانند” من هارون به قصد کشتن من اگر او می یابد.’ من فکر کردم آنچه که او صحبت کردن در مورد?’ که bulls–t.'”

در چهار قسمت زنان چپ شام با این مسئله هنوز حل نشده است.

“من میخوام بروید. من باید برای تماس با یک f—پادشاه وکیل” دنیس گفت. (ما تایید او بعد از ارسال بس و دست برداشتن نامه به Brandi.)

به عنوان آنها راه می رفت دور از جدول Dorit زمزمه “آنها در حال رفتن به آن را قطع” که دنیس quipped پشت “هیچ اگر آنها همیشه می خواهند من در این نمایش آنها نیاز به قطع آن است.”

کایل که قبلا توضیح اصطلاح “براوو, براوو, براوو” در یک مصاحبه اختصاصی با ما در اوایل این سال است.

“در بخش هایی از [دنیس] که او می خواهد برای ویرایش و نگه داشتن یک راه خاص است. من فکر می کنم که در آن ‘براوو براوو براوو” می آید و من فکر می کنم که او می خواهد به سانسور یک کمی” کایل گفت: مااشاره کرد او هرگز گریه “براوو” به تلاش برای متوقف کردن یک صحنه. “ما استفاده می شود به آن را انجام دهد زمانی که آنها را تغییر دیسک در دوربین هنگامی که ما می خواستم به لمس کردن ما رژلب, اما ما هرگز انجام می شود ‘براوو, براوو, براوو” هنگامی که ما نمی خواهم به بحث در مورد چیزی. اگر ما از آنها استفاده کرده اند آن را به وضوح دیده ایم.”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>