مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فلین به reheard کامل ایالات متحده دادگاه تجدید نظر

سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی فلین حرکت پس از صدور حکم شنوایی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن

توسط Jan ولف و سارا N. لینچ

(رویترز) – ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه توافق کردند که به rehear بحث بر سر اینکه آیا قاضی اختصاص یافته به این پرونده جنایی علیه مایکل فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی باید اعطای یک درخواست برای رد آن.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار گفت: آن را نگه دارید و یک دهان و دندان بحث سیاسی متهم پرونده جنایی در اوت. 11.

در 2-1 تصمیم گیری در ژوئن 24, سه قاضی پنل از همان دادگاه به نفع فلین و مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: دولت ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان در واشنگتن بود به کمک مالی وزارت دادگستری حرکت به روشن فلین.

سالیوان خواسته دادگاه تجدید نظر سه قاضی پنل حاکم گفت: وزارت دادگستری انداختن فلین مورد بی سابقه بود و تا به حال به دقت مورد بررسی قرار.

فلین بازنشسته ارتش سپهبد شد یکی از چندین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران متهم تحت سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی که مشروح مسکو را به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

فلین دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد مذاکراتش با روسیه پس از آن-سفیر سرگئی Kislyak.

فلین سپس تغییر وکلا به دنبال یک جدید سوخته-زمین تاکتیک است که متهم FBI تنظیم و قاضی برای رد این اتهام است.

پس از وزارت دادگستری در زمان بسیار غیر معمول گام به دنبال رها کردن پرونده فلین Sullivan منصوب قاضی بازنشسته به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری درخواست.

سالیوان ارائه شده توسط خود وکلا گفته است او نمی تواند در خدمت به عنوان یک “لاستیک مهر” و باید به دقت بررسی حقایق قبل از تصمیم گیری در مورد درخواست برای اخراج.

این دی سی مدار پنل مخالف در ماه ژوئن گفته سالیوان بود مزاحم در وزارت دادگستری را مرجع تصمیم گیرنده است که موارد آن به دنبال.

دموکرات ها باید گفت: فلین مورد یک مثال از دادستان کل ویلیام بر نادرست دخالت برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و متحدان سیاسی.

(گزارش شده توسط Jan ولف در ترورو ماساچوست و سارا N. لینچ در واشنگتن; ویرایش توسط کریس ریس ریچارد چانگ و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>