شیکاگو معاون رئیس پلیس شاخه های خود را در آخرین سابقه خودکشی در گروه


پلیس شیکاگو بخش جدید معاون جنایی شبکه های مرده پیدا شد در روز سه شنبه از آشکار خود وارد زخم گلوله ها در سابقه خودکشی در گروه.

Dion بوید, 57 بود و قسم خورده به پست جدید خود را در جولای 15 بعد از 30 سال در نیروی. سرپرست David Brown خواست افسران به نگه داشتن چشم را برای همکاران که می تواند در پریشانی.

“بیایید همیشه به یاد داشته باشید برای مراقبت از خودمان و یکدیگر” براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ملی نرخ خودکشی در میان افسران پلیس است که در حدود 18 در هر 100 ، 000 عنوان از سال 2017 با این حال رای دادن در شیکاگو است که 60 درصد بالاتر است.

“یکی از آمار تکان دهنده برای من این بود که پلیس کشتن خود را در یک نرخ بالاتر از بچه ها بد کشتن پلیس. و هنگامی که شما آن را در تعداد کسانی که شما متوجه است که یک مشکل واقعی وجود دارد” فیل Cline, مدیر اجرایی پلیس شیکاگو یادبود بنیاد گفت WBBM رادیو. “و این چیزی است که فقط فنر در سال گذشته یا بیشتر. این یک مشکل شده است در حالی که برای.”

بوید در بدن داشت در وزارت هومن مربع امکانات یک سایت مرموز که خانه های ضد باند و بمب و آتش سوزی جوخه های. سوء استفاده های مختلف گفته می شود رخ داده است در سایت از جمله گزارش از نیروی بیش از حد استفاده می شود در بازجویی کشف شده توسط نگهبان در سال 2016.

پلیس شیکاگو در حال حاضر در حال تلاش برای سرکوب تیراندازی که گرفتار این شهرستان پس از آخر هفته روز یادبود.

در حالی که تیراندازی به طور معمول افزایش در شهرستان در طول ماه های تابستان این سال دیده می شود به خصوص تیز چشم انداز مثبت. شیکاگو ثبت کرده است حدود 2000 نفر از قربانیان تیراندازی تا کنون در این سال در مقایسه با حدود 1,400 بیش از مدت مشابه در سال 2019.

افزایش فصلی به نظر می رسد تشدید شده اند تاثیر coronavirus مستندات در داخل شهر محلات و همچنین به عنوان ضد پلیس احساسات ناشی از جورج فلوید تظاهرات roiling آمریکا

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • شهردار شیکاگو موافق اجازه می دهد تا استقرار پلیس فدرال به شیکاگو پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن

  • حداقل 14 عزاداران خارج از شیکاگو Funeral Home خدمات پس از برای قبلی تیراندازی قربانی

  • شیکاگو می بیند 102 تیراندازی در بیشتر خشونت آخر هفته از سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>