ماموران فدرال در خارج از سیاتل شهردار می گوید

(رویترز) – ایالات متحده عوامل مستقر در سیاتل برای محافظت از اموال فدرال را ترک کرده اند این شهر پس از مقامات محلی شکایت کرده حضور آنها افزایش تنش سیاتل شهردار گفت: در روز سه شنبه.

ایالات متحده تاکتیکی نیروها در واشنگتن بزرگترین شهرستان در هفته گذشته بودند و در حالت آماده به کار برای حفاظت از فدرال امکانات پس از حمله به یک دادگاه فدرال در پورتلند اورگان است.

شهردار جنی Durkan رد استقرار و گفت آن را نمی باید اجازه از مقامات محلی و می تواند تحریک اموال آسیب قرار بود آن را برای جلوگیری از.

او در توییتی که روز سه شنبه وزارت امنیت داخلی (DHS) به او گفت که ایالات متحده گشت مرزی واحد تاکتیکی عوامل ترک کرده بود سیاتل. DHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Durkan است که در میان دموکرات شهرداران که خواستار پایان دادن به خشونت در تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تصاویر از تخریب خود را برای انتخاب مجدد در مبارزات انتخاباتی.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت: ماموران فدرال در پورتلند برای جلوگیری از “شورش” از بین بردن دادگاه و دموکرات ها را رد کرد’ از پیشنهادات این بود که به ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن “قانون و نظم” کمپین تم پیش از نوامبر. 3 انتخابات.

ضد نژادپرستی تظاهرات تشدید بیش از آخر هفته با سیاتل دیدن بزرگترین Black Lives Matter تظاهرات در هفته. یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس, تظاهرات, و دو تن به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در شفق قطبی ،

یک مرد بازداشت شده بود روز سه شنبه در ارتباط با تیراندازی کلرادو. دو اعتراض گروه شکایت کرد DHS روز دوشنبه برای استقرار ماموران برای حفاظت از پورتلند دادگاه گفت: آن را بر خلاف قانون اساسی بود برای نیروهای فدرال را در نقش مادی و معنوی برای اجرای قانون ایالتی و محلی.

گسترده و عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات در برابر تعصب نژادی و خشونت پلیس صورت گرفته در ایالات متحده پس از 25 ماه مه زمانی که جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت زیر زانو از یک سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

ماموران فدرال فرستاده شده به پورتلند را با استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و نارنجک در تظاهرات خارج فدرال دادگاه تلاش کرده اند که به پاره کردن یک حصار در اطراف آن بنا

Barr گفت: کنگره شنوایی در روز سه شنبه که دو عامل فدرال فرستاده شده به پورتلند ممکن است برای همیشه کور لیزر استفاده می شود و فعالان که به مراتب بیشتر افسران زخمی شده است از تظاهرکنندگان با درجه صنعتی, آتش, سنگ ها و firebombs پرتاب در عوامل است.

(گزارش شده توسط گرگوری Scruggs در سیاتل و اندرو هی در تائوس در نیومکزیکو; گزارش های اضافی توسط کیت Coffman در کلرادو; ویرایش توسط بیل Tarrant و پیتر کونای)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>