او در شیار! Nicki Minaj را نشان می دهد کودک دست انداز رقص به آهنگ جدید

“#Preggers” این مادر به صورت زیر نویس او در جولای 20 Instagram نشان می دهد. “عشق است. ازدواج. کالسکه کودک. پر از هیجان & قدردانی است. با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب.”

او و خرده آغاز شده قدمت زمانی که آنها کون اتصال مجدد در سال 2018 است. “Nicki کاملا سر بیش از پاشنه در عشق با Kenny” یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان است. “او افتاد سخت و سریع است. او نه لبخند زد تا این حد در یک زمان طولانی است.”

زن و شوهر گره خورده گره در اکتبر 2019. شش ماه بعد “فرم خوب” رپر طرفداران چپ متقاعد شده او تا به حال یک نوزاد در راه, به tweeting “Lmao. بدون پرتاب کردن. اما تهوع و ادرار non stop. Omg چه تو فکر می کنم این به این معنی بچه ها???? Lmaooooooooooo.”

Pregnant Nicki Minaj Shows Bare Baby Bump Dancing to Move Ya Hips
Nicki Minaj مت بارون/شاتر

Minaj رفت و به نوشتن است که او را اولین نوزاد دست انداز “در چند ماه.” او توضیح داد در مه: “جهان ain’t آماده نشده است.”

ملکه رادیو میزبان قبلا صحبت در مورد امید خود را برای شروع یک خانواده گفتن مجتمع در سال 2014: “[بزرگترین ترس من] است که من می شوند بنابراین مصرف با کاری که من فراموش کرده ام به زندگی شخصی من زندگی را به کمال. اگر من با انجام پنجم من, آلبوم من و لازم نیست که کودک پس از آن مهم نیست که چقدر پول دارم من خواهد بود نا امید به عنوان یک زن به دلیل احساس می کنم مثل من قرار داده شد در اینجا به یک مادر است. … من قطعا ازدواج قبل از من کودک من. من می خواهم به مطمئن شوید که آن را انجام دهم ، من همیشه احساس می کردم که از من جوان; مادر من همیشه قرار داده است که در سر من.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de