Jay Manuel: Tyra Banks ‘نمی خواهم به صحبت می کنند به من’ طول ‘ANTM’ بازگشت

باند rub? Jay Manuel باز کردن در مورد خود را “ناراحت کننده” بازگشت به آمریکا مدل بالا در فصل 9 (یا چرخه) — و چگونه بانک Tyra درمان او در مجموعه.

مانوئل, 47, رفت از مدل رقابت های سری در پایان چرخه 8 در سال 2007 است که در نهایت خود را تغییر پویا با بانک ها, 46.

“این واقعا مایه تاسف است چرا که نشان می دهد تبدیل به یک پدیده جهانی” آرایش هنرمند منحصرا گفت: ما هفتگی در چهار شنبه 29 جولای در حالی که ترویج کتاب جدید خود کلاه گیس از, سگ ماده & بحران. “ما تا به حال چنین لحظات جادویی. Tyra و من تا به حال یک رابطه یک ارتباط کاری است که آغاز شده و قبل از آمریکا مدل بالا و ما شد.”

Jay Manuel Tyra Banks Didnt Want Speak Me During ANTM Return
Jay Manuel و بانک Tyra. شاتر (2)

سابق مدیر خلاق در این سریال توضیح داد که او احساس کردند که او می خواهم “با توجه به نشان دادن تمام است که من می توانم آن را به نشان می دهد” هنگامی که او گفت که بانک او می تواند پله جلوتر از نمایش فصل نهم.

“من آماده بود تا به نوعی از حرکت در” او گفت ما. “من نگاهی به این [در حال حاضر و] من فکر می کنم او احتمالا احساس جرم که من ترک نوع نشان می دهد در ارتفاع آن. من دوباره, من می توانم صحبت می کنند و برای آنچه که او واقعا فکر می کردم که در آن زمان اما چه سخت بود [برای من] بود واکنش است.”

مانوئل که در نهایت بازگشت به چرخه 9 نشان می دهد و در آنجا ماند تا زمانی که چرخه 18, احساس مالش هنگامی که او پشت در مجموعه.

“من حتی نمی توانم بگویم که او عصبانی بود” او به یاد می آورد و اشاره کرد که آن را “آخرین لحظه” هنگامی که از او پرسیده شد که به عقب می آیند.

مانوئل بود “مطمئن” است که همه چیز خواهد بود “عادی” اگر او آمد اما این مورد نیست.

“من نشان داد و او نمی خواست به صحبت با من. من نمی دانم آنچه که به معنای. من نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن” سابق مد خبرنگار نشان داد. “و من باید از این ابزار در زمان به پردازش آن است. به طوری که که برای من دشوار بود.”

وی افزود: “برای آن که چرخه در واقع من نبود تولید که برای یک چرخه چون من در آورده فقط برای فراموش کردن یک چرخه. من فقط استعداد. بنابراین آن را فقط بسیار بسیار ناراحت کننده است. چه سخت بود برای من این بود که شما می دانید هنگامی که دوربین در ما می خواهم صحبت کنید اما زمانی که آنها خاموش من تا به حال هیچ ارتباطی است. آن را ناراحت کننده بود.”

مانوئل نوشته شده است کلاه گیس از, سگ ماده & بحرانکشیدن از تجارب خود را در مدل سازی نشان می دهد.

“این است که با الهام از زندگی من در آمریکا مدل بالا و کل کار در جهان از نوع دیوانه تلویزیون واقعیت و صنعت سرگرمی” سابق کانادا مدل بالا بعدی میزبان گفت ما. “آن را به معنای یک کل بسیاری از سرگرم کننده است. من آن را نوشتم در این نوع از طنز تن. من می خواستم آن را به یک قطعه طنز است gravitas به کل قطعه.”

نویسنده با اشاره به وجود برخی “واقعا مهم هسته ای, تم” از جمله هزینه از شهرت و قدرت مبارزات در محیط کار و همچنین به عنوان “چگونه صنعت سرگرمی معاملات با تقاطع و زنان هویت.”

وی افزود: “وجود این موضوعات مهم است که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز در سال 2020 در سراسر جهان است. هنوز این واقعا سرگرم کننده است [و] خنده با صدای بلند. این یک واقعی سریع غلتکی سوار coaster. آن را تقریبا می شود بی امان در زمان. آن را می شود بسیار سریع گام, کتاب, اما آن را به معنای آینه جنون در جهان در پشت صحنه یک رقابت واقعی نشان می دهد.”

برای اطلاعات بیشتر در مانوئل کتاب است که در دسترس در دوشنبه مرداد ماه 3, چک کردن وب سایت خود را.

با گزارش توسط Marc Lupo

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>