Kanye غرب عزیزان ‘نگران’ در مورد ریاست جمهوری خود را اجرا

کیم کارداشیان که نگران شوهرش Kanye Westو به عنوان نشان داد به طور انحصاری در آمریکا هفتگی‘s “داغ هالیوود” پادکست رپر طرح خود را به ادامه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که با اضافه کردن استرس بیشتر به این وضعیت است.

“Kanye کسی است که پاسخ خوبی به, گفت هیچ, به ویژه هنگامی که او را در وسط چیزی شبیه به این. و Kanye قطعا شارژ جلوتر با در حال اجرا برای رئیس جمهور” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “کیم می داند کنی نیاز به کمک و حمایت و مصرف در پروژه های بزرگ مانند در حال اجرا برای رئیس جمهور می تواند چیزی بسیار ذهنی مالیات.”

این منبع اشاره می کند که Kardashian, 39, نیست تنها یک “نگرانی” در مورد 43 ساله برنده جایزه گرمی را از آرمان های سیاسی.

“خانواده و دوستان نگران هستند چرا که در حال اجرا برای رئیس جمهور باز می شود شما برای ترین انتقاد” خودی می گوید ما. “مردم در اطراف او نگران چقدر استرس آن را در او را.”

Kanye West’s Loved Ones Are Concerned About His Presidential Run
Kanye West Shutterstock

غرب اوایل این ماه اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده است. او پس از آن برگزار شد اولین کمپین رالی در کارولینای جنوبی و عناوین ساخته شده برای بحث برانگیز نظرات او در مورد سقط جنین آشکار او و Kardashian بحث پایان اولین بارداری. غرب بعد ادعا از طریق توییتر که KKW زیبایی مدیر عامل و مادرش, Kris Jenner, سعی کردم به “قفل” را برای سخنان خود.

پس غرب توییتر بیهوده گویی کارداشیان صحبت کردن در مورد نبرد با اختلال دوقطبی. (او پس از علنا عذرخواهی به همسرش.) در دوشنبه, جولای 27, او در سفر خود به ایالت وایومینگ برای دیدن شوهرش برای اولین بار پس از نمایش آغاز شد.

“کیم دست مادر و او نمی مسافرت بسیار دیگر” منبع می گوید مااشاره کرد کارداشیان مستقر در لس آنجلس با چهار بچه ها: شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه. “هیچ کس نمی داند اگر همه چیز بدتر خواهد شد با کنی و یا اگر آن را تثبیت شده است.”

با توجه به یک دوم خودی کارداشیان و غرب شده اند از دیدن یکدیگر کمتر در ماه های اخیر و حتی قبل از آخرین فوران. یک سوم منبع گفت: ما که Kardashian سعی کردم به غرب کمک کند در طول 24 ساعت در مرتع پرورش احشام.

“کیم پرواز به وایومینگ به درخواست و با Kanye برای دریافت کمک کنید و سعی کنید و کشف کردن برخی از مرتب کردن بر اساس قطعنامه برای دو نفر از آنها و خانواده” این منبع گفت. “کیم همواره سعی می شود وجود دارد برای حمایت و کمک کنی در هر راه او می تواند اما راه او شده است اقدام و رفتار در ماه های اخیر گرفته شده تلفات در او و تبدیل شدن به یک بار بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>