مرد به اتهام آتش میزنند به حزب دموکرات دفتر مرکزی آن در شهر فینیکس, پلیس می گویند


AP
AP

بازداشت یک مرد در ارتباط با آتش سوزی در مجموعه حزب دموکرات دفتر مرکزی آن در شهر فینیکس, آریزونا, هفته گذشته است.

مقامات اعلام کرد که آنها تا به حال دستگیر 29 ساله متی Egler در آتش سوزی اتهامات که آن روز صبح.

مقامات ادعا می کنند که آقای Egler آتش به حزب دموکرات ستاد در مرکز شهر فینیکس پس از نیمه شب روز جمعه 24 جولای. این فروغ بود که مجموعه ای ناشی از “آسیب قابل توجهی به ساختمان”, به گفته پلیس.

در آزادی مطبوعات, ققنوس اداره پلیس متصل تصویری از جرم و جنایت در حال وقوع است. این فیلم نشان می دهد که شعله های آتش فوران از ساختمان به عنوان یک فرد پیاده روی به دور از صحنه و به یک ماشین پارک شده است.

هیچ آسیب وجود دارد و هیچ کس در داخل ساختمان در زمان آتش KPNX گزارش شده است.

آن را بلافاصله روشن اگر آقای Egler تا به حال از داشتن وکیل و یا زمانی که او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه. او دستگیر شد و رزرو یک تعداد از آتش سوزی یک اشغال ساختار پلیس گفت:.

آریزونا حزب دموکرات صندلی Felecia Rotellini با صدور بیانیه ای پس از دستگیری با Maricopa County حزب دموکرات صندلی استیون Slugocki.

“ما عمیقا متاثر و شوکه کرد اخبار امروز اما با قدردانی از اقدام سریع توسط اجرای قانون به اطمینان حاصل شود که متهم است در بازداشت” Ms Rotellini گفت.

“این یک زمان برای همه آریزونا دموکرات ها به گرد هم می آیند به عنوان دوستان و خانواده. این حادثه ناگوار را منحرف کردن اذهان نیست یا ما جلوگیری از دستیابی به اهداف ما در سال 2016. ما همچنان متعهد به ماموریت ما برای انتخاب دموکرات ها در ماه نوامبر است.”

این حزب همچنین در زمان به توییتر برای اطمینان بخشیدن به پیروان که آنها نامحدود با شکست ارسال یک تصویر از یک آسیب دیده با پرچم هستند که تا حد زیادی سالم است.

“پرچم هنوز هم ایستاده و بنابراین ما می باشد. ما آماده هستیم به نوبه خود این دولت آبی” آنها نوشت.

فعالان در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در آریزونا چشم انداز سیاسی در اجرا تا ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان دولت که در طول تاریخ شده است امن جمهوریخواه صندلی بسیار مهم خواهد بود در رقابت برای کاخ سفید و سنا است.

حزب دموکرات نامزد جو بایدن در حال حاضر دارای 5 نقطه سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در منطقه با توجه به جدید NBC News و Marist نظرسنجی. با این حال آقای ترامپ حامیان گفته می شود بیشتر مشتاق تر از رقبای خود را با توجه به بررسی.

مخالفان نیز به ظاهر دارای یک مزیت قوی در کلید سنا رقابت با پخش گزارش که نامزد حزب دموکرات مارک کلی دارای 12 نقطه سناتور جمهوری خواه سناتور مارتا McSally در همان نظرسنجی.

“با 11 آرا در بازی های 2020 نبرد برای کاخ سفید می رود از طریق Sunbelt,” لی Miringoff مدیر Marist College موسسه افکار عمومی گفت: خروجی.

“دموکرات ها نیز پتانسیل سنا به دست آوردن داده Mr کلی گسترده ای منجر شود بیش از Ms McSally” آقای Miringoff اضافه شده است.

ادامه مطلب

تهمت می توانید برنده با راز هواداران می گوید: سابق-مشاور

مغلوب ساختن پیشی جستن خودی به من بگویید که آنها نگران انتخابات

تهمت ادعای بایدن نیست ‘می خواهم به انجام به خوبی در تگزاس به عنوان دموکرات آگهی

آریزونا, آموزش خارج شدن از ریل مشتعل آتش سوزی بزرگ و پل سقوط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de