‘ازدواج در نگاه اول’ روکش: چه با هنری دختر ؟

اولیویا به حال بسیاری از سوالات پس از چهار شنبه, جولای 29, قسمت ازدواج در نگاه اول. پس از تماشای قسمت او گذاشته او را به واکنش در یک روکش برای ما هفتگی.

در اینجا ما با رفتن قسمت سوم همه چیز در مورد مراسم عروسی ما. من می دانم که بیننده در حال تماشای این حق در حال حاضر, اما برای ما آن را واقعا احساس می کند مانند سال پیش.

بنت و آملیا
من نه 100 درصد شوکه شده که بنت و آملیا را قبل از ملاقات فقط به خاطر نیواورلئان کوچک است. اما من فکر نمی کنم هر کسی می دانید در واقع همسر خود را! بنت تجدید نظر در پرواز و برای تلفن های موبایل مانند یک واقعی بازی-نوشتن! عهد خود زیبا بودند و آملیا شعر فوق العاده شیرین.

هنری و کریستینا
هنری پدر خنده دار است و واقعا می خواهد او را به ازدواج! کریستینا نگاه بسیار زیبا و بسیار ظریف! به علاوه هنری خریداری گل های خود را به طوری که آنها را به یک شروع خوب. کریستینا دوستان و خانواده به نظر می رسید که تصور اول بزرگ هنری و اگر چه Christina به نظر نمی رسد بیش از حد هیجان زده درست قبل از او راه می رفت پایین راهرو آن احتمالا فقط اعصاب. کریستینا قول خیلی مهربان و شیرین و اولین تاریخ خود را به نظر می رسید کمی بی دست و پا اما شما ببینید معدن و برت؟! چگونه او به یاد داشته باشید نام خود را ؟ آن چیزی که ما شده اند در انتظار برای شنیدن برای دو هفته!

پذیرایی
مایل و مادر Landry تا به حال چنین اصل گفتگو است. من خوشحالم که او احساسات واقعی خود را و من فکر می کنم مایل به کار گرفته آن را مانند یک نجیب زاده. کارن آیا تا به خوبی با مایلی’ خانواده! من چنین امید زیادی برای دو نفر از آنها.

هنری دختر بودند کمی شدید و من فوق العاده عصبی! همچنین, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر کریستین دارای احساسات هنری.

Olivia Brett Married at First Sight
اولیویا و برت در ازدواج در نگاه اول. جنبشی محتوا

برت برادر قطعا اجازه دهید من می دانم در مورد طعنه اما به طور کلی من فکر می کنم این مکالمه خوب پیش رفت. من رها به شنیدن این که آنها مورد تایید من برای برت. داشتن دوستان و خواهر و برادر و پشتیبانی به معنی بسیار در حالی که گام گذاشتن در این ماجراجویی دیوانه. من ساقدوش عروس نگاه کمی قضاوت اما دیدن چگونه مکالمه را آغاز من آنها را سرزنش نیست. من خیلی خوشحالم که این گفتگو روشن کردن!

چوبی به کار گرفته Amani دو پدران کاملا! این جمعیت سخت وقتی که می آید به پدران است که دوست دختر خود را. وودی را groomsmen دعوت امانی به یک به علاوه یک که خیلی شیرین و احتمالا ساخته شده او را احساس پذیرفته شده توسط بچه ها.

به بنت و آملیا من خنده خیلی سخت بیش از این زیر بغل مو و بنت ابتلا به تخم مرغ است. به نظر می رسد مانند یک ازدواج طولانی و شاد است در فروشگاه برای این دو انگشتان عبور!

در پیش نمایش برای هفته آینده بنت و آملیا گفت: من شما را دوست دارم در ماه عسل؟! پیش نمایش برای این فصل است تند و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید این همه گشوده است.

ازدواج در نگاه اول پخش در TLC عمر چهارشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>