Naya Rivera گذاشته و به استراحت در هالیوود گورستان پس از غرق شدن مرگ

Naya Rivera به استراحت گذاشته شد نزدیک به دو هفته پس از بدن او بهبود در دریاچه Piru در جولای 13, پس از حادثه غرق شدن پنج روز قبل.

با توجه به سابق Glee ستاره مرگ گواهی به دست آمده توسط این انفجار در روز پنج شنبه, جولای 30, Rivera به خاک سپرده شد در چمن جنگل پارک یادبود در هالیوود هیلز منطقه لس آنجلس در تاریخ 24 ژوئیه.

معروف گورستان نیز محل استراحت نهایی دبی رینولدز, Carrie Fisher, پل واکر و بیشتر در اواخر بازیگران.

33-year-old بازیگر’ علت مرگ ذکر شده است به عنوان “غرق شدن” که در شهرستان ونتورا دفتر معاینات پزشکی تایید شده در جولای 14, یک روز پس از ریورا را در بدن بهبود در دریاچه.

Naya Rivera Laid to Rest at Hollywood Cemetery After Her Drowning Death
Naya Rivera تالار گفتگو/AP/شاتر

گواهی به ذکر است که غرق شدن تنها در زمان “دقیقه” و که وجود دارد هیچ “سایر شرایط قابل توجهی در کمک به مرگ است.”

یافته های اکو چه معاینات پزشکی که قبلا گزارش شده است. “کالبد شکافی یافته ها سازگار با غرق شدن و وضعیت بدن است که مطابق با زمان است که او مستغرق” آزادی مطبوعات از Ventura County Medical Examiner خواندن زودتر در ماه است. “هیچ صدمات ناشی از ضربه یا بیماری فرآیندهای شناسایی شدند در کالبد شکافی.”

دفتر به این نتیجه رسیدند: “هیچ نشانه ای از تحقیق یا معاینه که مواد مخدر یا الکل نقش مهمی در مرحوم مرگ اما نمونه ارسال خواهد شد برای سم شناسی تست.”

ریورا گزارش شد گم شده در جولای 8, پس از او پسر 4 ساله پسر Josey بود واقع به تنهایی در این جفت ارز را اجاره پل موقت نظامی زدن قایق. زمانی که او کشف شد, این مرحله بالا: آب بالا ستاره ID هنوز در هیئت مدیره همراه با یک جلیقه نجات, اما او هیچ جا یافت می شود.

پس از پنج روز از جستجو آب و منطقه اطراف دریاچه بازیگر’ بدن کشف شد در جولای 13. در آن زمان Ventura County Sheriff بخش نشان داد که Josey در حال تماشا مادر خود را “ناپدید” به آب پس از او موفق به دریافت او را به عقب بر روی قایق خود را. بدن او پیدا شد در همان زمان بسیاری از سابق Glee costars از جمله Heather Morris and Amber Rileyایستاده بود و دست در دست در ساحل.

“آنها پایین وجود دارد با لبه دریاچه و دعا برای حدود نیم ساعت” کاپیتان اریک Buschowسخنگوی ونتورا شهرستان کلانتر دفتر گفت: ما به طور انحصاری در 14 ژوئیه یک روز پس از ریورا بود مرده. من نه به پایین وجود دارد و ایستاده با آنها, بنابراین من نمی دانم چه آنها بود گفت: دیگر از آنها ابراز تمایل به رفتن به پایین وجود دارد و باید نماز.”

وی افزود: “آنها به عنوان دعا با ما تماس که بدن کشف شد بر روی سطح دریاچه است.”

پس از عبور ریورا دوستان و خانواده و طرفداران گرفته اند به رسانه های اجتماعی به سوگواری او.

“ما سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته” اواخر ستاره خانواده در بیانیه ای گفت به مهلت در جولای 14. “در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح.”

کالیفرنیا بومی سابق, شوهر, Ryan دورسیکسی که با او به اشتراک گذاشته Josey شکست سکوت خود را دو هفته بعد در جولای 25.

“من نمی توانم باور این است که زندگی در حال حاضر. من نمی دانم اگر من تا به حال به آن اعتقاد دارند. شما فقط در اینجا” او نوشت: از طریق Instagram. “ما فقط در پشت شنا با Josey روز قبل از. زندگی فقط عادلانه نیست. من نمی دانم چه می گویند.”

این Ray Donovan بازیگر 37 اضافه شده: “زندگی همه چیز در مورد خوب و بد اما با Josey باعث بد کمی کمتر چون بخشی از شما همیشه با ما خواهد بود. او را هرگز فراموش نکنید که او از کجا آمده. ما از دست شما. ما همیشه شما را دوست دارم. عشق شما Meep. 🖤 🖤”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>