رامونا خواننده دختر اوری را انکار می کند و فریاد در فدرال اکسپرس کارکنان

جعبه را به گوشه? رامونا خواننده‘ثانیه پدر اوری خواننده تعطیل ادعا می کند که او فریاد زد و فدرال اکسپرس کارکنان به بسته تا اموال او را به عنوان او را از آپارتمان او.

اوری, 25, رفت و به, فدرال اکسپرس روز چهارشنبه 29 جولای در حالی که در حال حرکت از غرب روستا آپارتمان. به گزارش نیویورک پست از صفحه شش نیویورک بومی نشان داد تا در فروشگاه های محلی و خواستار آن است که کارکنان جعبه تا اموال او برای او.

هنگامی که او مطلع شد که فدرال اکسپرس حرکت نمی کند اما به جای می فرستد و در حال حاضر بسته بندی اقلام خروجی ادعا کرد که او نمی خواهد بدون پاسخ است. اوری بنا به گزارش ها تا به حال حداقل 10 پلاستیکی ظروف یک جعبه مقوا و متعدد پوشاک کیف و وسایل خود را “پراکنده در سراسر فروشگاه.”

اوری rep اما توضیح داد که این داستان درست نیست.

Ramona Singer’s Daughter Avery Denies Yelling at FedEx Employees to Do Her Packing
رامونا خواننده چپ و اوری خواننده حضور جهانی لایم داد جشن و سرور در نیویورک در اکتبر 11, 2018. چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

“اوری شده است حمل و نقل از این FedEx محل پس قبل از ماه مارس و در طول کل حرکت می کند و هر کس شده است تا ادب و مفید” اوری هرزه گفت: ما هفته در بیانیه ای در روز چهارشنبه. “محل اصلی قادر به جای اندازه [از] جعبه او نیاز به کشتی بنابراین او تا به حال به تغییر مکان. اما این همه آن بود. کسی است که به وضوح در تلاش برای اطمینان بیشتر در مورد این وضعیت از آن واقعا است.”

این سخنگو افزود: “خیلی از این نادرست است و بسیار اغراق شده است.”

ساعت زودتر اوری مشترک ویدئوها از خودش آماده شدن برای حرکت به سمت شرق روستا از طریق او Instagram داستان.

“بسته بندی تمام لباس های خود را در پوشاک کیف … بسیار ساده تر” او زیر نویس یک عکس از گنجه خود را همه بسته بندی شده و پس از آشکار یک “نکته” در مورد داشتن ذخیره سازی در زیر تخت یکی را بیشتر از یک فضای کوچک است.

دانشگاه ویرجینیا آلوم پس از آن در زمان “بسیار مورد نیاز ناهار” با دوستان و سفید munched در پاستا و سالاد در طریق Carota رستوران در شهر.

اوری قبلا quarantining در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با مامان, 63, که خود سابقه بی ادب بودن به کارکنان هتل در حالی که در سفر برای زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک.

در ماه مه اوری باز کرد تا در مورد سختی های دوستیابی در طول همه گیر و cooped با پدر و مادر خود را — این جفت ارز آغاز قرنطینه در فلوریدا با رامونا شوهر سابق ماریو خوانندهاما در نهایت خود را محل.

“من به تازگی شروع به رفتن در تاریخ با سه بچه درست قبل از قرنطینه. این همه در مورد یک فهرستی از” اوری گفت: در مه قسمت Instagram Live مصاحبه, سری, ریختن Quarantea. “من فکر می کنم آن زمان برای ایجاد این ارتباط عاطفی به طوری که من به صحبت در گذشته که من هنوز صحبت کردن به من در حال حاضر تبدیل شدن به دوستان با او و حتی اگر ما هیچ چیز عاشقانه در همه به دلیل زمان بندی شما است که پایه و اساس است.”

او افزود: “مادر من در واقع فکر می کند که بسیاری از این f—kboys از این آمده و می خواهید یک دختر و حل و فصل کردن.”

Real Housewives of New York شهرستان طرفداران برای اولین بار ملاقات اوری در طول سری برتر در سال 2008. مادر او شده است در این مجموعه پس از یک روز.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>