رپ و سابق ریشه های عضو ملک B. میرد در 47

رپ ملک B. (با نام کامل ملک عبدالباسط) بود که یک عضو موسس ریشه درگذشت. او 47.

فیلادلفیا مادری پسر عموی همین قهرمان تایید عبور خود را در روز چهارشنبه 29 جولای.

“عزاداری محبوب من پسر عموی امروز” نوشت: او از طریق توییتر. “او بسیار با استعداد بود و یک قلب بزرگ. من هنوز هم به یاد داشته باشید زمانی که او و ریشه شروع شد. او می خواهم به من و پدر خود را از نوار کاست به گوش دادن به. من از دست شما در حال حاضر Mailk. #RIP.”

هیچ علت مرگ گزارش شده است.

ملک B. بهترین و شناخته شده برای اینکه یک عضو اصلی از گروه هیپ هاپ ریشه آن آغاز شده بود در کنار طارق سیاه و سفید “فکر” اسب یورتمه رو و Ahmir “Questlove” تامپسون در اواخر 80s. مالک بخشی از این گروه از آن در سال 1987 اولین 1999.

Rapper and Founding Member of The Roots Malik B Dies at 47
ملک B در “زنده از خیابان’ Noisey/YouTube

او به نظر می رسد در چهار آلبوم قبل از خروج خود را و برجسته بود در ریشه های هفتم, آلبوم, نظریه بازی هادر ماه اوت 2006.

پس از خبر درگذشت او این گروه — که در حال حاضر ساخته شده تا از فکر, 48, Questlove, 49, کمال خاکستری, Captain Kirk Douglas, James Poyser, علامت کلی و ایان Hendrickson-اسمیت — سوگواری از دست دادن آن عضو سابق طریق رسانه های اجتماعی.

“ما متاسفانه اطلاع شما از عبور از عزیز ما برادر و مدت زمان طولانی ریشه های عضو ملک عبدالباسط” این گروه در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه از طریق توییتر. “ممکن است او به خاطر ارادت او به اسلام و نوآوری به عنوان یکی از با استعداد ترین MCs از همه زمان. ما می پرسند که شما لطفا احترام خانواده اش در زمان ما از عزاداری.”

سیاه فکر منعکس شده در دوستی او با نوازنده در یک Instagram ادای احترام در روز چهارشنبه.

“ما ساخته شده یک نام و حک شده یک خط هم که هیچ کدام وجود دارد. ما زنده یک شهر از خاکستر آن را در پشت ما و آن را به نام Illadelph,” او نوشت. “در رقابت دوستانه با شما از روز اول من همیشه احساس به عنوان اگر من در اختیار تنها صرف کسری از خود هدیه واقعی و بالقوه است. خود را جراحی تیز فولاد من به عنوان من به تماشای شما ایجاد cadences از اتر و تنظیم آنها را به جهان برای تبدیل شدن به شاعرانه قانون ساخت زبان انگلیسی خود را ، من همیشه می خواستم به شما تغییر به نوعی سفسطه چشم انداز خود را و شما را ببینید که وجود دارد گزینه های به مراتب بیشتری نسبت به خیابان ها تنها به درک که شما و خیابان ها بودند ، و هیچ راهی برای جدا کردن انسان از خود واقعی خود را.”

او ادامه داد: “محبوب من برادر M-illitant. من فقط می توانم امیدوارم که شما را به عنوان افتخار به شما ساخته شده من. جهان فقط از دست یک واقعی. خدا عفو شما گناهان شما را و به شما عطا بالاترین سطح از بهشت است. #MalikB #TheLegendaryRootsCrew.”

آقای سبز (نام واقعی هارون سبز) نیز پرداخت ادای احترام به همکار سابق خود به tweeting “تبدیل به ملک B این یک لطمه می زند.”

این خواننده رپ منتشر شد دو استودیو آلبوم ها و EP پس از راه رفتن به دور از فیلادلفیا به دنیا آمد ، او کاهش یافته خیابان حمله در سال 2005 و به دنبال آن با روانشناسی قسمت زیر سال قبل از teaming تا با آقای سبز برای سال 2015 را غیر قابل پیش بینی.

ریشه در رفت و تبدیل به خانه و باند برای آخر شب با جیمی فالون در ماه مارس سال 2009 و به دنبال او برای امشب نشان می دهد در سال 2014.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de