تهمت با حضور در جمع آوری کمک در تگزاس بدون ماسک در روز به ما ضربه 150,000 coronavirus مرگ و میر


President Donald Trump leaves after delivering remarks about American energy production during a visit to the Double Eagle Energy Oil Rig, Wednesday, July 29, 2020.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ پس از ارائه سخنان در مورد آمریکا تولید انرژی در طول سفر به این دو عقاب انرژی نفت دکل چهار شنبه 29 جولای سال 2020 است.

اوان Vucci/AP/کسب و کار خودی

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور در جمع آوری کمک در تگزاس در روز چهارشنبه بدون ماسک و هیچ بدیهی است که اجرا اجتماعی فاصله به عنوان coronavirus موارد افزایش در دولت است.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به دو عقاب انرژی حفاری نفت در تگزاس به صحبت در صنعت نفت و گاز نرده در برابر دموکراتها انرژی پاک در سیاست.

  • به عنوان چهارشنبه تگزاس بیش از 421,000 coronavirus عفونت و تقریبا 6,800 اند از COVID-19 در دولت است.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “برای همه” ماسک و پیشنهاد کرده است که آن را “وطن پرست” به پوشیدن یکی پس از ماه از امتناع از پوشیدن یک در ملاء عام و محکوم کردن استفاده از آن به عنوان یک شگرد سیاسی.

  • کارشناسان بهداشت توصیه می شود با پوشیدن یک ماسک صورت و تمرین های اجتماعی فاصله به کاهش گسترش coronavirus.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد عکس, حضور در جمع آوری کمک در تگزاس بدون ماسک و با هیچ مشخصه اجرا اجتماعی فاصله به عنوان coronavirus موارد افزایش در دولت است.

از جمعه های ما بیش از 4.4 میلیون مورد تأیید و مرگ و میر پیشی گرفته 150,000. در ایالت تگزاس به تنهایی بیش از 421,000 coronavirus عفونت گزارش شده است و تقریبا 6,800 اند از COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به دو عقاب انرژی حفاری نفت در تگزاس به صحبت در صنعت نفت و گاز نرده در برابر دموکراتها انرژی پاک در سیاست.

“ما در حال گفتن سیاستمداران واشنگتن در تلاش برای لغو انرژی آمریکا: نمی ظروف سرباز یا مسافر با تگزاس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد با توجه به گزارش تگزاس تریبون.

از رئیس جمهور انتظار می رود برای حضور در این رویداد با ایران در کنگره کابل تگزاس اما کنگره آزمایش مثبت برای coronavirus مدت کوتاهی قبل از این رویداد صورت گرفت.

Gohmert بارها و بارها حاضر به پوشیدن ماسک در اهواز گفت: در مصاحبه ای با سی ان ان در ماه گذشته است که او را تنها با پوشیدن یک ماسک و تنها اگر او قرارداد ویروس. تشخیص خود باعث چند قانونگذاران او در تماس با به قرنطینه. او همچنین در تماس با دادستان کل آمریکا لایحه Barr که برای نظارت بر علائم.

در یک تغییر از قلب مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفت که او “برای همه” ماسک و پیشنهاد کرده است که آن را “وطن پرست” به پوشیدن یکی پس از ماه از امتناع از پوشیدن یک در ملاء عام و محکوم کردن استفاده از آن به عنوان یک شگرد سیاسی.

رئیس جمهور بود و علنا عکس پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Maryland در جولای 11. او ادعا کرد او یک دلیل این که او نمی خواست به “گسترش هر چیزی” برای سربازان در بیمارستان.

کارشناسان بهداشت توصیه می شود با پوشیدن یک ماسک صورت برای کاهش گسترش coronavirus. در حالی که نه 100% موثر مطالعات نشان داده است که پوشش صورت را شامل برخی از قطرات است که ممکن است ذرات ویروسی. کارشناسان همچنین به مردم توصیه می شود به تمرین حفظ حداقل شش فوت بین یک دیگر و توصیه در برابر گروه بزرگی کرده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>