مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کامالا هریس خواهد بود ‘انتخاب خوب’ به صورت بایدن را در حال اجرا همسر


Senator Kamala Harris ran for the Democratic nomination against Biden before dropping out in December: Reuters
سناتور کامالا هریس زد برای نامزدی حزب دموکرات در برابر بایدن قبل از انداختن در دسامبر: ایسنا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کالیفرنیا سناتور کامالا هریس می تواند یک “انتخاب خوب” برای پیوستن به جو بایدن در دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط وزن در سابق معاون رئیس جمهور را در جریان مذاکرات خود را بیش از در حال اجرا همسر.

“من فکر می کنم او می تواند یک انتخاب خوب کامالا هریس. او می تواند یک انتخاب خوب” رئیس جمهور گفت: به عنوان او برای سفر به تگزاس پس از اینکه از او خواسته به مرتبه شانس خود را در “Veepstakes.”

آقای بایدن روز سه شنبه گفت که او قصد دارد به اعلام انتخاب خود را تا پایان هفته آینده با چندین زن از رنگ بنا به گزارش ها موشک به بالای خود را کوتاه.

خانم هریس و دیگران – مانند فلوریدا در کنگره وال Demings کالیفرنیا در کنگره کارن باس سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس و سابق گرجستان دولت و مجلس رهبر اقلیت استیسی آبرامز شده و با ساخت تلویزیون کابلی دور جوش برای آقای بایدن برای ماه او به عنوان mulled یک همسر در حال اجرا.

قابل توجه اما تنها 28 درصد از کسانی که در نظرسنجی یک نظرسنجی جدید منتشر شد چهارشنبه, سیاسی و صبح مشورت و گفت: “بسیار” یا “تا حدودی” مهم است که آقای بایدن یک شخص را انتخاب کنید از رنگ به عضویت او در حزب دموکرات ریاست جمهوری بلیط.

تنها کمی بیشتر از 32 درصد گفت آن است که “بسیار” یا “تا حدودی” برای او مهم است برای انتخاب یک زن است.

اکثریت 56 درصد می خواهم آقای بایدن برای انتخاب یک همسر در حال اجرا است که تا به حال اجرایی-سطح تجربه. و روشن اکثریت 61 درصد می خواهید کسی که تجربه قانونگذاری.

آقای بایدن خواهد بود قدیمی ترین فردی که تا کنون انتخاب به ریاست جمهوری آمریکا. به این منظور 49 درصد از پرسش شوندگان می خواهید او را برای انتخاب همسر در حال اجرا است که جوان تر از 77 سال سن.

در یک ضربه به معاونت امکانات مانند الیزابت وارن ماساچوست تنها 25 درصد از کسانی که در نظر سنجی می خواهم آقای بایدن برای انتخاب کسی که بیشتر مترقی است.

معاون سابق رئیس جمهور در نظر گرفته متوسط برای سال گفت: اگر انتخاب او را به عنوان مترقی ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا است.

Longshot است سوزان رایس. او بود که باراک اوباما در گذشته مشاور امنیت ملی و سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد تحت 44 رئیس جمهور.

آقای بایدن به حال West Wing دفتر در کنار او و دو شد chums. اما او در ابتدا misspoke در مورد حمله آمریکا تسهیلات در Bengazhi لیبی و panned برای سال توسط محافظه کاران است. انتخاب Ms برنج می تواند به آقای ترامپ مقدار زیادی از علوفه را به آتش تا پایگاه خود را در مورد پیوستن به آقای بایدن در بلیط.

بیشتر به طور گسترده ای مورد احترام نظرسنجی ها نشان می دهد آقای بایدن پیشرو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و از همه مهمتر در کشت نوسان متحده و دیگران از جمله تگزاس که رئیس جمهور برنده به راحتی از چهار سال پیش.

ادامه مطلب

بایدن یادداشت دیده می شود به لیست ویژگی های کامالا هریس پیش از VP انتخاب کنید

مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دفاعی بیش از کاهش سنجی

جو بایدن معاون رئیس جمهور میدارد: هر نامزد جوانب مثبت و منفی

سرب در انتخابات ممکن است تحت تاثیر قرار بایدن را انتخاب کنید ‘simpatico’ VP

مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات متقاعد شده این رای دهندگان به نوبه خود به بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>