تایلر کامرون: آن را ‘بهتر’ مت جیمز لیسانس به جای من

نه خود را در فنجان چای ؟ تایلر کامرون یک بار مدعی بالا به سرب در لیسانساما واقعیت ستاره در حال حاضر فکر می کند تصمیم خود را به نوبه خود نقش بود برای بهترین و به خصوص پس او بهترین دوست مت جیمز را تا گوشته برای فصل 25.

“در حال کارشناسی و سرب است و یک مسئولیت بزرگ” مدل 27 گفت: در ظاهر در HappE! ساعت Instagram Live سری. “او بهتر از من است.”

کامرون اشاره کرد که او ممکن است برای “گفتن یک دختر که او را نه یک” اما او در مجموع ایمان است که جیمز, 28, می توانید آن را به خانم ها به آرامی. “او خوب در مورد داشتن آن دشوار مکالمات,” او توضیح داد. “خیلی بهتر از من.”

Tyler Cameron Believes Matt James Will Be a ‘Better’ Bachelor Than He Would Be
مت و تایلر جیمز کامرون. راشل وانگ/ژانویه تصاویر/شاتر

در میان لحظات دشوار در سفر خود به لیسانس آلوم می شود وجود دارد برای حمایت از کارگزار املاک و مستغلات. “امیدوارم که من می تواند او را به برخی از مواد غذایی مرد” او به طعنه. “من نمی دانم که در آن او را برای رفتن به سفر اما امیدوارم که من می تواند او را به برخی از خانه خوب-cookin’.”

ABC در ماه ژوئن اعلام کرد که جیمز خواهد بود فصل 25 لیسانس, او اولین سیاه نر سرب در تاریخ حق رای دادن. او در ابتدا مجموعه ای به رقابت در کلر کرولی‘s فصل لیسانس اما دیگر نمی خواهد به نظر می رسد در فصل 16 بعد از عوارض ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف تولید.

“تبریک به برادر من @mattjames919 در نام کارشناسی” کامرون نوشت: در Instagram در آن زمان است. “این است که همه عهد که شما به عنوان یک فرد. در حال حاضر جهان می شود برای دیدن شخص شما و قلب شما داشته باشد. شما می توانید جهان را تغییر دهید. افتخار می کنم و خیلی هیجان زده برای شما. نه هیجان زده است که کسی خواهد شد در نظر گرفتن نقطه من به عنوان خود را جمع دوستان. P. S. جوانه زدن این یاوه سرایی کردن.”

پیمانکار عمومی بستری در سپتامبر سال 2019 که از او خواسته شد که به توان کارشناسی برای فصل 24. “آره, آن چیزی که ما صحبت در مورد گفت:” سرگرمی امشب. “جایی که من در زندگی من … من فقط فکر نمی کنم این بود که من می خواستم. قلب من نبود در آن است.”

کامرون ذکر شده دلایل متعددی که چرا او این پیشنهاد را از جمله مختصری در رابطه با جی جی حدید و سلامت پدر. “شما نباید در نشان می دهد اگر شما یک دختر … اگر شما آشنایی داشته باشید و یا از دیدن کسی” او اشاره کرد.

این شخصیت تلویزیون ادامه داد: “من نشسته در آن در مورد آن فکر و قلب من نیست در آن. و این چیزی است که شما باید به طور کامل سرمایه گذاری در. من در طرف دیگر از آن به عنوان یک شرکت کننده است که بسیار آسان تر نقش از سرب را نشان می دهد.”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>