ما اعلام خروج 12,000 نیروهای نظامی از ‘متخلف’ آلمان


Germany's Chancellor Angela Merkel and US President Donald Trump hold a joint news conference in the East Room of the White House in Washington, US - Reuters
آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک کنفرانس خبری مشترک در شرق کاخ سفید در واشنگتن آمریکا – رادیو فردا

آمریکا اعلام کرده است به برداشت حدود 12000 نیروهای نظامی از آلمان در یک حرکت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نظر گرفته شده بود به مجازات “متخلف” عضو ناتو برای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع.

رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرده بود قصد خود را در ماه گذشته به قطع حدود یک سوم 36,000-قوی ما سربازان مشروط در آلمان اشتباه متحد خود را برای عدم دیدار با داد را صرف هدف و آن را متهم به استفاده از امریکا در تجارت است.

از سربازان ترک – ترکیبی از ارتش و نیروی هوایی واحد – برخی از 5,400 خواهد شد نقل مکان به ایتالیا و جاهای دیگر در اروپا و در حالی که از 6400 نیروهای بازگردانده خواهد شد به ما خواهد شد و در زمان نقل و به این قاره است.

به عنوان بخشی از shakeup تخمین زده شده است که به هزینه میلیاردها دلار ایالات متحده اروپایی ستاد فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه اروپا نیز خواهد شد نقل مکان کرد و از اشتوتگارت به بلژیک.

آلمان وزارت دفاع حاضر به اظهار نظر در مورد این حرکت گفت: این طرح نیاز به بحث داخلی ،

علامت Esper وزیر دفاع آمریکا بازیگران این تصمیم به عنوان یک راه برای “افزایش بازدارندگی در برابر روسیه” و تقویت ناتو است.

US soldiers patrol prior to an artillery live fire event by the US Army Europe's 41st Field Artillery Brigade at the military training area in Grafenwoehr, southern German - AFP
ما سربازان گشت قبل از توپخانه زنده آتش رویداد توسط ارتش ایالات متحده در اروپا 41 میدان توپخانه تیپ در منطقه آموزش نظامی در Grafenwoehr جنوب, آلمانی – AFP

با این حال آقای تهمت بعد به خبرنگاران گفت: “آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را. این بسیار ساده است. آنها متخلف.” او اضافه کرد که او ممکن است تجدید نظر تصمیم به کشیدن نیروهای نظامی از آلمان “اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را.”

“ما نمی خواهیم به مکنده نمی,” او گفت:. “ایالات متحده گرفته شده است استفاده از 25 سال هر دو در تجارت و نظامی است.”

رئیس جمهور بارها متهم به آلمان از عدم پرداخت صورتحساب است که در یک اظهار غلط از موضوع است. ناتو و سازمان ملل را متعهد به اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی به هزینه های دفاعی سال 2024 و آلمان است که هنوز هم از این هدف و در حدود 1.4 درصد است.

دفاع مقامات نیز روز گذشته اصرار داشت که این تصمیم به عنوان جایی که به خانه ما سربازان ترک آلمان شد و نه تحت تاثیر چه جدید در کشور میزبان جلسه بود دو درصد هدف است.

بلژیک و ایتالیا دو کشور خواهد شد که دریافت ما از نیروهای آلمان صرف حتی یک درصد کوچکتر در دفاع از برلین می کند.

اعضای حزب جمهوری خواه را مورد انتقاد این حرکت به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای امنیت ملی آمریکا.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر کنگره را تایید بودجه برای چنین اصلی در جابجایی و اگر این طرح را دست نخورده باقی می ماند اگر جو بایدن, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انتخاب شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de